gebe
  1. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

sinem yurdanurun cesdı bulunduuuuuu....

Konu, 'Magazin' kısmında mavi_kelebek tarafından paylaşıldı.

'Başkasıyla da seviştim' sözü sonu oldu Bursa'da 3 yıl önce ortadan kaybolan ve bir uçurumun dibinde kemikleri bulunan Sinem Yurdanur'u kıskançlık krizine giren sevgilisi Emrah Kaya'nın öldürdüğü ortaya çıktı

Sinem'i öldüren sevgilisi Emrah Kaya (solda), Sinem Yurdanur (sağda)

Uludağ Üniversitesi İnegöl Meslek Yüksekokulu Elektrik Bölümü 2’nci sınıf öğrencisi Sinem Yurdanur, 2010 yılı temmuz ayında sınava girmek için İstanbul Çatalca’dan geldiği İnegöl’de ortadan kayboldu. Sinem Yurdanur tüm aramalara rağmen bulunamadı.
    Sinem Yurdanur’un en son İnegöl’e geldiği gün, Kültürpark’ta bir çok suçtan kaydı bulunan sevgilisi Emrah Kaya ile görüldüğü ortaya çıktı. Olayla ilgili gözaltına alınan Emrah Kaya, Sinem’in kaybolmasıyla hiçbir ilgisinin bulunmadığını söyleyince serbest bırakıldı.
    Emrah Kaya, geçen yıl Mart ayında uyuşturucu operasyonu kapsamında düzenlenen operasyonda gözaltına alınacağı sırada, yanındaki tabanca ile göğsüne tek el ateş ederek yaşamına son verdi.

’VİCDAN AZABINA DAYANAMIYORUM’

Sinem Yurdanur’un kaybolması olayını araştırmayı sürdüren polis, genç kızın intihar eden sevgilisi Emrah Kaya’nın yakın arkadaşı olan ve aynı operasyon kapsamında tutuklu bulunan Rıfat A. ile Cumhuriyet Savcılığı'ndan alınan izinle cezaevinde bir kez daha görüştü.
    Polisin "Bildiğin varsa söyle. Sinem’in annesi ve babası kan ağlıyor. Yardımcı ol" demesi karşısında "Tamam. Zaten Sinem rüyalarıma giriyor. Vicdan azabına dayanamıyorum’ yanıtını veren Rıfat A., Sinem’i Emrah Kaya’nın öldürdüğünü söyledi.

'BAŞKASIYLA DA SEVİŞTİM' DEYİNCE...

Olay günü, Emrah’ın Sinem’i terminalden alıp evine getirdiğini, burada birlikte olduklarını kaydeden polis şöyle dedi:
    "Sinem, sevgilisi Emrah Kaya ile o gün birlikte oluyor. Cinsel ilişkiye giriyorlar. Rıfat’ın söylediğine göre Sinem yatakta sevgilisine, ’Ben başka biriyle de ilişkiye girdim’ demiş. Bunun üzerine Emrah sevgilisinin kafasını tutup tek hareketle boynunu kırmış. Sonra cesedi elbise dolabına koymuş. Ardından yardımcı olması için Rıfat’ı aramış. Bunlar da battaniye ve çarşafa sarılı cesedi Çayyakan Köyü Boğazova mevkiinde uçuruma atmışlar."
    SAÇ VE KEMİKLERİ BULUNDU

Polis, Cumhuriyet Savcısı’ndan alınan özel izinle cezaevinden çıkartılan Rıfat A.’yı bugün, cesedi attıklarını söylediği yere götürdü. Çevrede yapılan aramada battaniyeye sarılı olan ve içerisinde sadece saç ve kemiklerin bulunduğu cesede ulaşıldı.

İNEGÖL İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ:40 BİN TELEFON GÖRÜŞMESİNİ İNCELEDİK

İnegöl’de esrarengiz şekilde ortadan kaybolan ve 3 yıl sonra cesetine ulaşılan Uludağ Üniversitesi Meslek Yüksekokulu 2’nci Sınıf öğrencisi Sinem Yurdanur’u araştıran İnegöl İlçe Emniyet Müdürü Murat Sevinç, olayın aydınlanması için Sinem ve arkadaş grubunun yaptığı yaklaşık 40 bin telefon görüşmesini mercek altına aldıklarını açıkladı.

Son 7 ayda bu cinayeti araştırması için özel olarak 3 kişilik ekip kurduklarını belirten İlçe Emniyet Müdürü Murat Sevinç, "Emrah, Sinem’i öldürdükten sonra telefon açtığı Rıfat A. ile meyhanede buluşma ihtiyacı duyuyor. Burada işlediği cinayeti kendisine anlatıyor.

Ardından Rıfat’ı, ’Benim evde televizyonum bozuk. Gel onu alıp tamire getirelim’ diyor. Rıfat kabul ediyor. Eve girince ceseti ona gösteriyor ve ’artık sende bu cinayete ortak oldun’ diyerek ceseti alıp boş bir araziye atıyorlar. Cezaevinde sürekli görüştüğümüz Rıfat’ın, Emrah’ın yakın arkadaşı olması nedeniyle olayı bildiğini tahmin ediyorduk. O gün psikiyatrist ile ziyaretine gittik ve bu şekilde kendini ikna ettik" diye konuştu.

KEMİK VE SAÇLARI POŞET İÇERSİNDE TAŞINDI

Bursa’nın İnegöl İlçesi’nde cesedi bulunan Sinem Yurdanur’un kemik ve saçları polisler tarafından poşet içersinde Bursa Adli Tıp Kurumu Morgu’na getirilerek teslim edildi. Polis olay yerinde yaklaşık 4 saat yaptığı araştırmada Sinem’in bırakıldığı uçurumdaki toprak ve taş numunelerinden de aldı. Polis 5 ayrı delil çantasına konulan kanıtları emniyet müdürlüğüne götürdü.

Sinem Yurdanur’un kemik ve saçları yapılacak DNA’dan sonra ailesine teslim edilmesi bekleniyor.

2. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

allah rahmet eylesiin keskehiç böyle olmasaydıı:( serife teyzeye cok uzudum oglunu katılıne bıle aglamıstı

metanoyam bunu beğendi.
  3. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

4. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    Allah ailesine sabır versin.

5. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Şu olayda o kadar çok düşünülmesi gereken nokta var ki aslında..Allah o anaya sabır versin...

6. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

7. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    Rabbim kimsenin basina vermesin, ve seytana uydurmasin... Allah evlatlarimizi ailemizi canilerden seytanlardan, fesat insanlardan uzak tutsun amin

8. metanoyam

metanoyam Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    128
    Ödül Puanları:
    43
    allahım günler takip etmştim ha buluncak diye ve o emrah cıkıp hiç bişy yokmuş gibi davranıp soğukkanlığıyla durmuştu annesi o öldüğünde bile ağlamıştı yazık o teyzeme ya valla inan moralim cok bozuldu duyunca hep buluncağına ınanmıştım ve ilk defa bir olayı bu kadar takip etmiştim:(

sinem yurdanurun cesdı bulunduuuuuu.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sinem Kobal

Sinem Kobal

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Sinem Yurdanur ve Melih

Sinem Yurdanur ve Melih

sinem yurdanur sinem yurdanur bulundumu müge anlı melih bulundumu kayıp melih bulundu Sinem Yurdanur Melih Bu iki ismi verdim mi kim olduklarını tahmin etmissiniz dir değil mi meleklerim... Bu iki kayıp ta uzun zamandır tv de yayınlanan Müge Anlı ile tatlı sert'e konu olan olay... Bu iki kayıp tada şüpheli çok ama sonuca ulaşılamıyor.. Normalde sevmem bu tarz programları fakat bu iki...
  3. Sinem Öztufan biyografi

Sinem Öztufan biyografi

sinem öztufan biyografi sinem öztufan biyografi, biyografisi, kimdir, kısaca hayatı, hayatı, hakkında bilgiler, dizileri, filmleri, resimleri Şimdiler de Unutulmaz dizisinde gördüğümüz Sinem Öztufan hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler bu yazımızdadır Melek'ler. Doğum Yeri : İzmir Doğum Tarihi : 22 Nisan 1980 1996 Best Model Ege Birincisi, 1997 Bahama Adaları Takvim Güzeli ve 1998...

Sayfayı Paylaş