gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Sinem_Yaz yağmuru şarkı sözü

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Senden çok uzakta bir yerlerdeyim Bazen sevinç kederlerdeyim İnan tatlım kandım senin aşkına
    Her yağmur yağdığında
    Gözlerin hep aklımda
    Adını ne zaman ansam
    Yağmur yağar buralara
    Kısacık bir aşktı bu yaşadığımız
    Tatlı bir oyundu oynadığımız
    Sence başka ne olabilir bu
    Bence üzerimize
    Yağan bir yaz yağmuru
    Bence üzerimize
    Yağan bir yaz yağmuru

2. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Sinem_Yaz yağmuru şarkı sözü
    teşekkurler canım..çok guzel

Sinem_Yaz yağmuru şarkı sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mustafa Ceceli Yağmur Ağlıyor Şarkı Sözü

Mustafa Ceceli Yağmur Ağlıyor Şarkı Sözü

mustafa ceceli melek Son zamanlarda dinlemeye doyamadığım Mustafa Ceceli Yağmur Ağlıyor Şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyorum... Kıymet Bilmeyenlere ... Yagmur aglıyor ikimiz için Hem aglıyor hem siliyor maziyi Kaderimdin hayal oldum şimdi Aşkımız bitti masallar gibi Kıymetini bilemedim bilemedim bilemedim Seni nasıl çözemedim çözemedim çözemedim Bugün resmini indirdim duvardan...
  2. Seda Sayan Yağmur Altında Eriyorum Şarkı Sözü istiyorum sizden

Seda Sayan Yağmur Altında Eriyorum Şarkı Sözü istiyorum sizden

Seda Sayan Yağmur Altında Eriyorum Şarkı Sözü lazım bana SEda nın yeni albümünü merak ediyorum doğrusu uzun zamandır sesi soluğu çıkmıyorda :)
  3. Seda Sayan Yağmur Altında Eriyorum Şarkısının Sözleri Burada Melekler

Seda Sayan Yağmur Altında Eriyorum Şarkısının Sözleri Burada Melekler

Seda Sayan Yağmur Altında Eriyorum Şarkı Sözleri Yağmur Altında Eriyorum Şarkısı Sözü Seda Sayan Yağmur Altında Eriyorum Şarkı Sözü Uzun bir süredir ortalarda görünmeyen şarkıcı Seda Sayan, bir ilke imza attı ve hiç te tarzı olmayan bir soundda rock soundunda bir şarkı seslendirdi. Sayan'ın seslendirdiği Yağmur Altında Eriyorum şarkı sözü şimdi sizlerle paylaşıyoruz.. :) Gittin diye...
  4. Serdar Ortaç'tan Yağmurlardan Şarkısının Sözleri

Serdar Ortaç'tan Yağmurlardan Şarkısının Sözleri

Serdar Ortaç Yağmurlardan şarkısı sözü Serdar Ortaç Yağmurlardan şarkısının sözleri Pop müziğin önde gelen isimlerinden şarkıcı, besteci ve söz yazarı Serdar Ortaç yağmurlardan şarkısının sözleri ile karşınızdayız. Eğer siz de bir Serdar Ortaç hayranıysanız buyrun yazımıza.. :) Yalan oldu dediklerin seneler sonra Bana bir göz oda yeter sen mesut olda Beni senden silemezsin gidemem artık...
  5. Musa Eroğlu Zamansız Yağmur Şarkı Sözü istiyorum

Musa Eroğlu Zamansız Yağmur Şarkı Sözü istiyorum

Merhaba arkadaşlar sizden Musa Eroğlu Zamansız Yağmur Şarkısını biliyorsanız bana acil tarafından sözlerini de yazmanızı rica ediyorum lütfen Musa Eroğlu Zamansız Yağmur Şarkı Sözü istiyorum!

Sayfayı Paylaş