gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

sinemalardan unutulmayan replikler

Konu, 'Çöplük' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

sinemalardan unutulmayan replikler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Unutulmayan Kötü Kahramanlar

Unutulmayan Kötü Kahramanlar

kötü kahramanlar tarihi kahraman isimleri yabancı kahraman isimleri tarihi kahramanların yabancı Sinemada genellikle iyiler 'kahraman olur'. Başlarına ne kadar kötü olay gelirse gelsin, sonunda donandıkları erdemlerle bunların üstesinden gelmeyi başarırlar. Ama bazen de öyle olmuyor. Tıpkı bu konudaki son örnek Anton Chigurh'da olduğu gibi. İhtiyarlara Yer Yok filmindeki bu karakter onca...
  2. Sinema

Sinema

Bakınız; Sahne.Rüyada sinema ile ilgili bir şey görmek, sevdiğiniz insanlarla güzel vakit geçireceğinize işaret eder. Rüyada sinema ile ilgili bir şey görmek, sevdiğiniz insanlarla güzel vakit geçireceğinize işaret eder. Kalabalık yerden gelecek haber, söz, konuşmadır.Rüyada bir sinemada filim seyrettiginizi görmek, son zamanlarda çok tembelce vakit geçirdiginize, islerinize ilgi duymadiginiz...
  3. Unutulmayan liseli...

Unutulmayan liseli...

LİSELİME MEKTUP 1 Aklıma sen geldin birden bire bırakıp gittiğimden beri ne yaptın liselim hala bana lanet yağdırıyormuşsun yoksa özlemim mi yakıyor seni beni unutamıyormuşsun liselim sana artık yürümeyecek dediğim günü kabuslar görüp hıçkırıyormuşsun sırana ismimi kazıdın mı liselim? attığın her adımda ismimi heceliyormuşsun arkadaş grubunda tek başına konuşuyor anlayınca . kıpkırmızı olup...
  4. Türk Sinemasından Komik Replikler :)

Türk Sinemasından Komik Replikler :)

komik replikler en komik replikler replik replikleri Çocukluğumda gayet ciddi ve güzel gelirdi böyle şeyler arkadaşlarım ama şimdi okudukça gülesim geliyor. İşte karşınızda Komik Türk Sineması Replikleri Guzel oldugunuz kadar kustahsiniz da. -Annecigim ben bu amcayi cok sevdim. Ona baba diyebilirmiyim? -Bana annemi tekrar anlatir misin babacigim? Senin annen bir melekti yavrum. -Neden...
  5. Unutulmayan Film Replikleri Harika !

Unutulmayan Film Replikleri Harika !

Bu konu; Unutulmayan Film Replikleri Harika haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bazı filmler vardır ki dimağınızda bir daha hiç çıkmamak üzere yer eder. Son derece keyifle izlediğiniz bu filmlerde ki bazı can alıcı cümleler de kulağınızda asılır kalır. Hatta bazen yeri gelir kullanıverirsiniz. Hepsi de ustalıkla oluşturulmuş ve dillere pelesenk olmuş bu cümlelerden yani...

Sayfayı Paylaş