gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

sinemaya gidiyormuyuz??

Konu, 'Sinema & Tiyatro' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ne kadar sıklıkta sinemaya gidiyoruz yada sinemaya gitmeye zamanımız varmı? yada gittiğimiz en son yeni güzel olan filmleri antarak paylaşalım mı ne dersiniz ? :)

2. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: sinemaya gidiyormuyuz??
    ilk msjı ben atmak istedim :) ewde olmama rağmen ben bile doğru düzgün gitmiyorum oysaki günlük hayatta gidebileceğimiz bi aktivite ama nedense uzak duruyorum aslında bunu alışkanlık haline getirebiliriz :9 mesela geçenlerde aşk tutulması na gittim gerçekten çok hoş ve komik bir filmdi. ve fenerbahçe yi konu edinmiş aynı zamanda :D bende bi fenerli olarak gurur duydum :hhh: mesela ilerleyen günlerde arog ve muro (lanet olsun içimdeki insan sevgisine) ya gitmeyi düşünüyorum kesinlikle gideceğim stres atacağım :D herkese de tavsiye ederim tamam belki belaltı vurabilir yada ahlaki konularda olumsuz olabilir ama gülme krizine girmek istiyorum :26:

3. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

yıllarca her cuma akşamı sinemaya giderdik ailecek ama son 3 yıldır arada sırada gidebiliyorum ...yaşlandıkmı ne canım evden çıkmal istemiyo pc bağımlısı olduk çıktık ne acıdır ki canım

4. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

ewet pc hayatımızdabi çok şeyin yerini aldı maalesef kölesi olduk resmen:( ama sinemada çok önemli bence faaliyet nihayetinde :D

sinemaya gidiyormuyuz?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sinema

Sinema

Bakınız; Sahne.Rüyada sinema ile ilgili bir şey görmek, sevdiğiniz insanlarla güzel vakit geçireceğinize işaret eder. Rüyada sinema ile ilgili bir şey görmek, sevdiğiniz insanlarla güzel vakit geçireceğinize işaret eder. Kalabalık yerden gelecek haber, söz, konuşmadır.Rüyada bir sinemada filim seyrettiginizi görmek, son zamanlarda çok tembelce vakit geçirdiginize, islerinize ilgi duymadiginiz...
  2. GOMORRA sinemalarda...

GOMORRA sinemalarda...

Orjinal Adı:Gomorra Yönetmen:Matteo Garrone Oyuncular: Toni Servillo, Gianfelice Imparato, Maria Nazionale, Salvatore Cantalupo Senaryo:Maurizio Braucci, Ugo Chiti, Gianni Di Gregorio, Matteo Garrone, Massimo Gaudioso, Roberto Saviano Görüntü Yönetmeni:Marco Onorato Kurgu:Marco Spoletini Tür:Aksiyon, Macera Süre:135 dk. Yapım: 2008, İtalya...
  3. Sinema Yatağı

Sinema Yatağı

Film izlemenin keyfini doyasıya çıkarabileceğiniz lüks komforlu yataklar hem şık ve rahat hem de modern görüntüsüyle vazgeçilmeziniz olacak.
  4. eşiniz sizsiz bayram tatiline memlekete gidiyormu meleklerim

eşiniz sizsiz bayram tatiline memlekete gidiyormu meleklerim

.......................................

Sayfayı Paylaş