gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

sınıf öğretmenleri paylaşım alanı

Konu, 'Okul ve Öğretmenler' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

merhabalar, ben 14 yıldır sınıf öğretmeniyim, bu öğretim yılında 5.sınıfı okutmaktayım okulumuz, sınıfımız, öğrencilerimiz, öğrenme-öğretme süreçleri ile ilgili her türlü paylaşımlarımızı buradan yürütmek dileğiyle

sınıf öğretmenleri paylaşım alanı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Asker Eşleri Paylaşım Alanı

Asker Eşleri Paylaşım Alanı

asker eşleri asker eşine maaş eşlerine verilen maaş üsteğmen maaşı eşlerine veriliyor Bu bölüm asker eşlerinin paylaşımı için açılmıştır bayanlar...:gathering:
  2. Hamilelerin paylaşım alanı!!

Hamilelerin paylaşım alanı!!

hamilelikte majezik kullanımı ikili testte cinsiyet belli olurmu ikili tarama testinde cinsiyet belli olurmu 12 haftalık bebeğin cinsiyeti 15 haftalık bebeğin cinsiyeti :esra:Evet arkadaşlar burda hamile kalmak isteyen arkadaşlarımızın bir paylaşım alanı vardı şimdi bizlerinde olsun ben 9 haftalık hamileyim ve zor bir hamilelik geçiriyorum ve diğer arkadaşlarımında bilgilerinden faydalanmak...
  3. Doğum yapanların paylaşım alanı

Doğum yapanların paylaşım alanı

kız dediler erkek doğdu kolay doğum yapanlar kolay dogum yapanlar doğum hatıraları dogum hatiralari sevgili melekler... Biliyorsunuz ki hamile arkadaşlarımızın bir paylaşım alanı var.Hamile kalmak isteyenlerinde bir paylaşım alanı var.Ama biz doğum yapanların yok... Ve bende dedim ki güzel evlatlarımıza sahip olduğumuz o mucizevi günleri birbirimizle paylaşalım ve doğum yapacak...
  4. aşılama yapanların paylaşım alanı

aşılama yapanların paylaşım alanı

aşılama yapan arkadaşlar aşılama da hangi ilaçları kullandınız . kaç ayda hamile kaldınız paylaşalım
  5. pilates yapanların paylaşım alanı

pilates yapanların paylaşım alanı

pilates yaparak kilo veren varmı varsa ne zamandır pilates yapıyorsunuz pilates yaparak gerçekten kilo vermek mümkünmü paylaşımlarınızı ve deneyimlerinizi bekliyorum ve burasıda pilates yapanların paylaşım alanı olsun diyorum:)

Sayfayı Paylaş