gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

sınıf rehberlik hizmetleri kaynak dosyası

Konu, 'Okul ve Öğretmenler' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

rehberlik panosu yazıları rehberlik afişleri sınıf panosu için yazılar ilköğretim hizmetleri aile bilgi formu Tüm sınıf/şube rehber öğretmeni üyelerimiz için sınıf rehberlik hizmetini yürütürken lazım olacak hemen her dosyayı bulabilirsiniz. İyi günlerde kullanın.:)

SINIF REHBERLİK HİZMETLERİ KAYNAK DOSYASI İÇERİĞİ:

1- FORMLAR & RAPORLAR

*Okul Yıl Sonu Çalışma Raporu
    *Sınıf Rehberlik Yıl Sonu Çalışma Raporu
    *Sınıf Rehberlik Hizmetleri Aylık Çalışma Raporu
    *Öğrenci Tanıma Formu
    *Öğrenci Gözlem Formu
    *Rehberlik Programı Etkinlikleri İçin Öğrenci Gözlem Formu
    *Sosyal Davranışlar Gözlem Listesi
    *Rehberlik Ve Araştırma Merkezi Tarafından Özel Eğitim Konusunda Bireysel
    İncelenmesi İstenen Öğrenci İçin Bilgi Formu
    *Rehberlik Ve Araştırma Merkezine Psikolojik Destek İçin Gönderilen Öğrenci İçin
    Bilgi Formu

2- TEST & ANKETLER

Başarısızlık Nedenleri Anketi (Değerlendirme formu var)
    Otobiyografi
    Problem Tarama Anketi (Değerlendirme formu var)
    Devamsızlık Nedenleri Anketi (Değerlendirme formu var)
    Kimdir Bu? (Değerlendirme formu var)
    Kime Göre Ben Neyim Anketi (Değerlendirme formu var)
    Sosyometri (Değerlendirme formu var)
    Verimli Çalışmayı Biliyor musunuz? (Değerlendirme formu var)
    Snellen Görme Testi Uygulama Yönergesi

3- MEB Özel Eğitim Rehberlik Ve Psikolojik Danışma Hizmetleri Genel Müdürlüğü (günlük, ilköğretim ve lise)PLAN FORMATLARI

4- REHBERLİK PANO AFİŞLERİ & YAZILARI

Çocuk Hakları Afişleri
    Şiddetle İlgili Afişler
    Sigara ile İlgili Afişler
    Çeşitli Konularda birkaç afiş
    Pano Yazıları

5- MEB. REHBERLİK …. YÖNETMELİĞİ

6- MEB. ÖZEL EĞİTİM YÖNETMELİĞİ

Veee bunlarda ek olarak MEB Özel Eğitim Rehberlik Ve Psikolojik Danışma Hizmetleri Genel Müdürlüğünün sitesinde yayınlanan İlköğretim Ve Ortaöğretim

Rehberlik Etkinlikleri Kitaplarının indirme linkleri.

İlköğretim Etkinlik Kitabı:
    http://orgm.meb.gov.tr/duyurular/etk...LIK_KITABI.zip

Ortaöğretim Etkinlik Kitabı: http://orgm.meb.gov.tr/duyurular/etk...LIK_KITABI.zip

sınıf rehberlik hizmetleri kaynak dosyası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kaynak

kaynak

http://www.youtube.com/watch?v=OYXtVG7Aqpo
  2. Eğitsel Rehberlik

Eğitsel Rehberlik

eğitsel rehberlik eğitsel rehberlik soruları Eğitsel Rehberlik Nedir? Çocuğun büyüme ve gelişme süreci içinde eğitimde esas alınması gereken temel ihtiyaçlar vardır. Bu ihtiyaçlar onun; - Kişisel- Sosyal - Eğitsel - Mesleki gelişim alanlarındadır. Bu üç alandaki gelişim ihtiyaçlarının karşılanması, özellikle okulöncesi eğitim ve temel eğitimde çok kritik bir öneme sahiptir. İşte...
  3. Emniyet Hizmetleri Sınıfında çalışmaya devam ediyorum.

Emniyet Hizmetleri Sınıfında çalışmaya devam ediyorum.

Emniyet Hizmetleri Sınıfında çalışmaya devam ediyorum. Polis akademisinde geçen sürelerimin emekliliğime sayılması mümkün mü? Evet, ilk defa bu Kanunla, Emniyet Hizmetleri Sınıfında Kanunun 4 üncü maddesinin birinci fıkrasının (c) bendi kapsamında çalışmakta olanların, Polis Akademisinde geçen başarılı eğitim sürelerini borçlanmak suretiyle hizmetlerine ilave ettirmeleri imkanı...
  4. Rehberlik öğretmeni ve öğrenciler

Rehberlik öğretmeni ve öğrenciler

Bu diyaloglar bana okul yıllaırmı ve özellikle rehberlik öğretmenimizi ahtırlattı.Ufak tefek bir bayan hocaydı kadın bıkmıştı artık bizden 26 yaşındaydı ama bize''sizin bu saçma sapan durumuzlarınız üyzünden kendimi 56 yaşında gibi hissediyorum''diyordu yazık yaaa:D:D:Dbizde abartıyorduk ama yaa:D İşte sizlere rehberlik öğretmeni ve öğrecilerinin arasında geçen komedi diyalogları sunuyorum:D...
  5. Solaryum dosyası

Solaryum dosyası

adetliyken solaryuma girmek regliyken solaryum Solaryum hakkında geniş bilgilere sahip olmak istiyorsanız kafanızda belirlediğiniz sorularınızın cevaplarını arıyorsanız şimdi sizler için solaryum dosyasını açıyorum.) Türkiye'de son 10 yıldır bronzlaşmanın en kolay ve temiz yolu olarak görülmeye başlanarak yaygınlaşan solaryum annelerimizin bazılarının şiddetle karşı çıktığı bazılarınınsa...

Sayfayı Paylaş