gebe
  1. Samet BABA

Samet BABA Forum Okuru

Sınıf tezahuratları 3,4,5,6

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Samet BABA tarafından paylaşıldı.

4/E 4/E Bizim adımı, Canımız kanımız Hüseyin HOCAMIZ! Çanakkale geçilmez 4/E Yenilmez yağmur mu yağıyor ? yok 4/D ağlıyor 4/E Onları gömüyor ...!

Sınıf tezahuratları 3,4,5,6 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kan değerinin 1 2 3 4 5 6 olması ne demek

kan değerinin 1 2 3 4 5 6 olması ne demek

kan değerinin 1 2 3 4 5 6 olması ne demek? bu rakkamlar ne anlam taşıyorlar arkadaşlarım.
  2. 4. 5. 6. 7. 8. sınıf taktir teşekkür hesaplama 2012

4. 5. 6. 7. 8. sınıf taktir teşekkür hesaplama 2012

4. 5. 6. 7. 8. sınıf taktir teşekkür hesaplama 2012 Selam millet sizlerden 4. 5. 6. 7. 8. sınıf taktir teşekkür hesaplama 2012 de ki hesaplamaların nasıl yapılacağını rica ediyorum. Acaba bizim haylazlar bu sene ne alacak merakımdan çatladım :)
  3. Adetime 2 3 4 5 6 7 gün var göğüslerim şişti  hamilemiyim?

Adetime 2 3 4 5 6 7 gün var göğüslerim şişti hamilemiyim?

adetime 2 gün var gögüs uçlarım ağrıyor hamilemiyim,adetime 3 gün var belim ağrıyor hamilemiyim,adetime 4 gün var akıntım var hamilemiyim,adetten bir kaç gün önce hamilelik belirtisi olurmu,gebelik belirtileri hakkında bilgiler Adet öncesi gebelik belirtilerini görmek mümkün olmadığı gibi her belirti beklenen ya da beklenmeyen gebeliğin habercisi olmayabilir. Adetime 3, 4, 7 gün var...
  4. 1-2-3-4-5-6 haftalık gebelikte beta hcg değerleri kaç oluyor

1-2-3-4-5-6 haftalık gebelikte beta hcg değerleri kaç oluyor

Kızlar yakında aranıza katılacağım ama 1. hafta 2. hafta 3 4 5 ve 6. haftalık gebeliğimi beta hcg değerleri ile bilebiliyor muyum daha doktora gitmedim ve yeni yeni hamileyim acaba birileriniz bana kaç haftalık hamileyim söyleyebilir mi lütfen misal benim yaptırdığım testte 129.44 çıktı buna göre ben kaç haftalık hamile kalmış oluyorum yani bebeğim kaç haftalık kızlar teşekkür ediyorum...

Sayfayı Paylaş