gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

sınıftan kovulurken komik diyolaklar

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

hoca: oğlum! çık dışarı! öğrenci 1: yok yazcak mısınız hocam? hoca: yazıcam tabii, sallanma hadi...
    öğrenci 1: niye bi tek ben? tek başına mı konuşuyodum ben yani? deli miyim ben?
    hoca: lan fırlatacam şimdi anahtarlığı kafana, çıksana lan!
    öğrenci: basket topu kimdeydi lan, atsanıza, teneffüste de fazla sallanmayın potaya gelin.

hoca: defol laan!!! numarası kaçtı bunun?
    öğrenci 2: 360 hocam!
    öğrenci 3: 1270!
    öğrenci 4: 647, hehe...
    öğrenci 5: 16! kikir kikir...
    hoca: allah belanızı versin hepinizin!

- siz konuşanlar dışarı.
    - biz mi hocam?
    - siz tabi. hayvan kadar oldunuz, bi susup oturamadınız. dinleyen arkadaşlarınızı da rahatsız ediyorsunuz.
    - hocam, atmayın ya. devamsızlığım dolmuş zaten. kalıyorum bi saat devamsızlıkta.
    - çık dışarı terbiyesiz herif, dersi bölme. yok yazmıycam.
    - o zaman çıkayım hocam, sağolun. ehe..görüşürüz beyler. benden bu kadar.

(arkalardan)
    - hocam ben konuşmuyodum gerçi ama yok yazmayacaksanız ben de çıkayım.

- sen!
    - ben?
    - evet sen. kalk bakiim ayağa!
    - evet (kalkar)
    - niye yapmıyorsun bakiim sen?
    - neyi? (eğlenmek için salağa yatar)
    - .... (cevaba çok sinirlenmiştir) bak bakiim arkadaşların ne yapıyor!
    - .... (şöyle bi sınıfa göz gezdirir ve gayet lakayıt) oturuyolaar.
    - (öfke kırmızısı ile)! çıkdışarııı!
    - (gene sınıfa bakarak) yoksa oturmuyorlar mı?
    - çıkdışarııııı! disipline verecem seni!
    - iyi ama ne yaptım ki ben?
    - çıkdışarıııı dedim sanaaa!
    - iyi iyi tamam

evladım yeter konustugunuz..
    -peki hocam
    -cık dısari
    -peki hocam (hoca beklemiyodur bozulur)
    -hişş nereye??
    -dısarı hocam
    -gel iceri..bidaa da cıktıgını gormeyim

sınıftan kovulurken komik diyolaklar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Komik

Komik

Kadın aynada çıplak vücudunu seyrediyordu. Eşine: -''görüntümü iğrenç buluyorum, yağlı, buruşuk. Bir iltifata ihtiyacım var." Eşi: -''gözlerin iyi görüyor'' ''Yarın 30. evlilik yıldönümümüz,bunu kutlamak için domuzu kesebiliriz.' ''Niçin?diye sorar eşi ''Onun suçu değil ki.....'' ''Sadakatın tanımı????'' ''Fırsat yokluğu.'' Bir kadın eczaneye girer ve arsenik ister. ''Ne...
  2. Komikler...

Komikler...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. komikler

komikler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. (: komikler

(: komikler

Sayfayı Paylaş