gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sinir Gerginliği,Sinir Yorgunluğu İçin Banyo

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

sinir gerginliği sinir gerginligi yorgunluğu 60 gram melisa (oğul otu) yaprağını 1 litre kadar kaynar su içinde 15 dakika demlendirin. Sinir gerginliği, uykusuzluk ve diğer sinirsel problemler için banyo suyuna ilave edin. 200 gram melek otu kökünü 2 litre soğuk suya ilave edin, kaynayınca altını söndürün, 5 dakika demlendirin. Sinirler ve de*ri problemleri için banyo suyuna ilave edin

90-120 gram kekiği 1/2 litre kaynar suda 10 dakika demle*yin. Haşlama suyunu banyo suyuna ilave edin.

2. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    banyo zaten rahatlatır beni bir de bu otları koyarsam ohhhh değmeyin keyfime

Sinir Gerginliği,Sinir Yorgunluğu İçin Banyo konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sinir sistemi

sinir sistemi

Sinir Sistemi akustik sinir İşitme siniri. fasial sinir Yüz siniri, yedinci kafa çifti. frenik sinir Nervus Frenicus. Göğüs boşluğu ile karın boşluğunu birbirinden ayıran diafragmanın sinirine verilen addır. sinir bozukluğu Hayat şartlarından fazlasıyla etkilenenlerde görülebilen, esasta önemli bir kaynağı olmayan bir rahatsızlıktır. Devamlı olarak endişe içinde olmak şeklinde görülenine...
  2. Sinir

Sinir

Sinir (damarı) insanınları uzlaştıran kimseye, takvaya, şahit tutmaya ya da baba tarafından akrabaya, Sinirinde ağrı hissetmek üzüntüye, Sinirin kerislemi hasta için ölüme, sağlıklı kimse için işinin bozulmasına delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Sinirli.)
  3. sinir hastalıklarıı...

sinir hastalıklarıı...

Sinir hastalıklarısinir sistemini meydana getirenbeyin,beyincik,omurilik,kafa sinirleri ve çevre sinirlerini tutan bozukluklardan dolayı ortaya çıkan hastalıklar. Sinir sistemi insan vücûdunun en karmaşık ve en ince detaylara kadar hizmet götüren bir sistemi olduğundan, buranın hastalıkları birçok diğer sistemi de ilgilendirir.Nöroloji, sinir sistemi hastalıklarıyla ilgilenen bir tıp koludur....
  4. Sinir oluyorum.

Sinir oluyorum.

* Şu Mavi Jeans'in ''Burası İstanbul'' reklamına sinir oluyorum. Hele o boyfriend jeans giyen kızın ''Hee hee burası İstanbul'' deyişi daha çok sinirimi bozuyor. O ''Boyfırend ciins'' deyince tokat manyağı yapasım geliyor. Yalan söyleyemiycem hiç. * Zaten Türkiye de sadece İstanbul'dan ibaret. * İstanbul da sadece Taksim'den falan ibaret, evet kesinlikle. * Reklam yurtdışı için hazırlanmış...
  5. sinir sıkışması

sinir sıkışması

meraba annemin elinde sinir sıkışması var bileğine kadar ağrı yayılıyor acaba bitkisel bir kür,karışım önerebilirmisiniz teşekkürler

Sayfayı Paylaş