gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

Sinir silindir

Konu, 'Flash Oyunlar' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

BURAYI TIKLAYINIZ

Sinir silindir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sinir

Sinir

Sinir (damarı) insanınları uzlaştıran kimseye, takvaya, şahit tutmaya ya da baba tarafından akrabaya, Sinirinde ağrı hissetmek üzüntüye, Sinirin kerislemi hasta için ölüme, sağlıklı kimse için işinin bozulmasına delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Sinirli.)
  2. Sinan Özen - Sildim

Sinan Özen - Sildim

Bu Sene Kafayi Yemek Üzereyim Ask Degil Belliki Iskence Oldu Bos Laflar Bu La Fonten Masallariyla Seninle Bu Isin Sonu Yok Seni Sildim Gecmisine Gönderdim Artik Seni Sildim Allahima HAvale Ettim Yetti Bittim Adina Bir Cizgi Cektin Gözyaslarimi Sildim Sildim Bütün Anilarimi Bu Aska Sabir Dayandiramiyorum Hapsoldum Nefes Alamiyorum Artik Bos Laflar Bu La Fonten Masallariyla Seninle Bu Isin...
  3. Kargo - Sil Baştan

Kargo - Sil Baştan

Herşey yeni baştan başladı Ezbedledim artık neden başlayalım yeniden Geçmişi unutmadan sen hep güzel anıları hatırlıyorsun Acı anıları ise baktım unutmuşsun Yeni bir hayata eskiden kalma Olursa eğer Herşeye yeni baştan başlamak gerek Sil baştan sil baştan olduk biz Sil baştan yeniden sil baştan olduk biz Sil baştan yeniden Neler yaptık neler ettik bir hatırla Az mı kavga ettik...
  4. Silindir Nedir

Silindir Nedir

Silindir Nedir kim bu konuda bana silindir nedir diye açıklama yapabilir?

Sayfayı Paylaş