gebe
  1. sevgi10

sevgi10 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    18

Sınıra askeri mühimmat sevkiyatı sürüyor...

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında sevgi10 tarafından paylaşıldı.

Şırnak'ın Cizre ilçesinden sınır bölgesine tank ve askeri mühimmat sevkıyatı tüm hızıyla sürüyor. Mardin'in Nusaybin ilçesi tarafından konvoy halinde gelen askeri konvoy, geniş güvenlik önlemleri altında Cizre şehir merkezinden geçip Hakkari-Şırnak arasında konuşlandırılmış olan askeri birliklere kaydırıldı.

Sınıra askeri mühimmat sevkiyatı sürüyor... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Asker

Asker

Başlarında değerli biri bulunan asker topluluğu Müslümanlar için yardıma, Bir şehre yada yerleşim alanına askerlerin girmesi yağmur ve berekete, Başıbozuk asker, çapulcu ve ayaktakımı kimselere delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Ordu.)Rüyada asker olmak, zorluklara rağmen zengin ve ünlü olabilmek demektir. Askeri silahsız görmek, iyi diye bildiğiniz birisinin size kötülüğünün dokunacağına...
  2. Sınıra asker ve mühimmat sevkiyatı

Sınıra asker ve mühimmat sevkiyatı

TÜRKİYE’nin Irak sınırına asker ve mühimmat sevkiyatı aralıksız sürüyor. Şırnak’ın Cizre İlçesi’nden sabah saatlerinde yoğun güvenlik önlemleri altında geçiş yapan asker ve mühimmat taşıyan araçlar Irak sınırı istikametine yöneldi. Konvoya, terörist saldırılara karşı frekans karıştırıcı jammerli araçlar da eşlik etti. Türk Silahlı Kuvvetleri, Şırnak ve Hakkari dağlarında PKK terör örgütüne...
  3. asker

asker

Başlarında değerli biri bulunan asker topluluğu Müslümanlar için yardıma, Bir şehre yada yerleşim alanına askerlerin girmesi yağmur ve berekete, Başıbozuk asker, çapulcu ve ayaktakımı kimselere delalet eder. Rüyada asker olmak, zorluklara rağmen zengin ve ünlü olabilmek demektir. Askeri silahsız görmek, iyi diye bildiğiniz birisinin size kötülüğünün dokunacağına işarettir. Bir konuda karar...
  4. Asker sevkiyatında kaza: 5 ölü 8 yaralı

Asker sevkiyatında kaza: 5 ölü 8 yaralı

Hatay'dan Ankara'ya birliklerine teslim olmaya giden asker adayları trafik terörü kurbanı oldu. Ankara'daki birliklerine teslim olmak üzere, Hatay'ın Reyhanlı İlçesi'ndeki otobüs yazıhanesinden bilet alan asker adaylarını Topboğazı mevkiinde binecekleri otobüslerine götürmek üzere yola çıkan servis aracı saat 21.30 sıralarında hatalı sollama nedeniyle karşı yönden gelen kamyonla çarpıştı....
  5. askerime

askerime

canım sevgilimm senı cok sevıyorumm gıttıgın 1 yıl oldu ama ben senı hala unutmadım hep aklımdasınn... senı çok sevıyorumm aşkımm ne kadar özlesemde üzülsemde beklemenin sonunda sen oldugunu bılmek bıle guzel bu bıle yetıyor bana ben senı 15 ay degıl omur boyu bıle beklerımm... bebişimm gel artık senı cok ozledımm kendımı okadar yanlız hıssedıyorumkı sensız buralarda hep bıseyler eksık !...

Sayfayı Paylaş