gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

sınırı zorlıyalım biraz :)

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: sınırı zorlıyalım biraz :)

mukemmeller ...emegıne saglık

3. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: sınırı zorlıyalım biraz :)

tek kelimeyle harikalar ellerine sağlık *****

sınırı zorlıyalım biraz :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. TepkisizLiğin Sınırı...

TepkisizLiğin Sınırı...

Ünlü bir virtüöz piyanonun başına oturmuş ve salonu hıncahınç dolduran seyircilerin önünde, konserine başlamıştı. Ancak tuşlara basıp çalıyor görünmesine rağmen, telleri önceden sökülmüş olan piyanodan hiçbir ses çıkmıyordu! Dinleyiciler, birbirine göz ucuyla bakarak ne yapmaları gerektiğini araştırıyorlar, fakat nedense tepki gösteremiyorlardı. İki saat süren sessiz konserden sonra ünlü...
  2. biraz ondan biraz bundan:=)

biraz ondan biraz bundan:=)

Yarım ondan yarım bundan trendi, özellikle pantolon ya da eteği yakaladı. İki farklı tasarımı sanki birarada giyiyor izlenimini veren modelleri gelecek sezon için çeşitli tasarımcıların hayal dünyasından izledik. Önümüzdeki kış için kafalarındaki tasarımları koleksiyona döken 3 tasarımcıda yarımşar trendi gözlendi. Vivienne Westwood, Comme des Garçons ve Maison Martin Margiela yarımşar...
  3. biraz mor biraz kan

biraz mor biraz kan

Dövdün kolumu kırdın Nasıl acıdı nasıl acıdı Bilemezsin Sövüldüm Bir ona baktım bir bana baktım Nasıl utandım sövsem görürdün sövemezdim Başımın ucunda 5 dikişli bir yara Acıyor sakın dokunma orama Elinde tuttuğun o sopa varya Cezamın infazıdır ama vurma Biraz mor biraz kan Dayağın ispat hali Eşşek sudan gelse bari Vurma dedim duymadın mı (nakarat)...
  4. Biraz günlük biraz abiye

Biraz günlük biraz abiye

günlük abiye modelleri günlük abiye elbiseler Kimisi günlük kimisi abiye olarak birkaç adet daha hamilelik elbiseler..
  5. kpss sınır

kpss sınır

merhaba arkadaşlar kpss sınavında sınır var mı ve kaç bilen var mı

Sayfayı Paylaş