gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Sinirlendiğiniz zaman domates yiyin!

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

domates Domatesin doğal bir sakinleştirici özelliği olduğunu açıklayan uzmanların konuyla ilgili yapmış oldukları açıklamaların detaylarını sizler için aktarıyorum [​IMG]
    Tabiat ana, şifa dağıtıyor. O mucizelerden birini de domates barındırıyor. Bol miktarda çinko içeren domatesin doğal sakinleştirici olduğu belirtiliyor. Uzmanlar, "Sinirlendiğiniz anda ilaç yerine 1 adet domates yiyin! diyor. Aynı zamanda bir antioksidan olan domates, bağışıklık sistemini de güçlendiriyor. Bu nedenle günde mutlaka 2 domates yenilmesi öneriliyor.

Sinirlendiğiniz zaman domates yiyin! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. birisine sinirlendiğinizde bu yazıyı hatırlayın...

birisine sinirlendiğinizde bu yazıyı hatırlayın...

Adam yeni kamyonuna bakmak için evinden çıktığında, üç yaşındaki oğlunun gayet mutlu bir biçimde elindeki çekiçle kamyonunun kaportasını mahvettiğini görmüş. Hemen oğlunun yanına koşmuş ve çocuğun eline çekiçle vurmaya başlamış. Biraz sakinleşince oğlunu hemen hastaneye ***ürmüş. Doktor, çocuğun kırılan kemiklerini kurtarmaya çalıştıysa da elinden bir şey gelmemiş ve çocuğun iki elinin...
  2. mutlaka domates yiyin

mutlaka domates yiyin

Sağlığa faydası saymakla bitmeyen domatesin yenilmesi, yaklaşık 150 yıl önce günah sayılmış, iğrenç bulunmuş, tohumunda akrep ürediği ve zehirli olduğu düşünülerek sadece süs bitkisi olarak değerlendirilmişti. Anavatanı Güney Amerika olan domates, kıtanın keşfiyle beraber Avrupa ya girdi. Önceleri rengi sarı olan ve zehirli olduğu düşünülen domates, uzun süre bahçelerde süs bitkisi olarak...
  3. Her Sinirlendiğinizde Bunu Okuyun!

Her Sinirlendiğinizde Bunu Okuyun!

Her Sinirlendiğinizde Bunu Okuyun! Adam yeni kamyonuna bakmak için evinden çıktığında, üç yaşındaki oğlunun gayet mutlu bir biçimde elindeki çekiçle kamyonunun kaportasını mahvettiğini görmüş. Hemen oğlunun yanına koşmuş ve çocuğun eline çekiçle vurmaya başlamış. Biraz sakinleşince oğlunu hemen hastaneye götürmüş. Doktor, çocuğun kırılan kemiklerini kurtarmaya çalıştıysa da elinden bir şey...
  4. Domates yiyin kilo almayın!!!

Domates yiyin kilo almayın!!!

domates DOMATESİN İŞTAH KAPATAN ÖZELLİĞİNİ İLİYOR MUYDUNUZ? BEN İLMİYORDUM VALLAHI SEVERİMDE YERİMDE:) ÖGRENDİĞİM İYİ OLDU AKIN UZMANLAR NELER DİYOR VEJETARYENLERİN et tüketen diğer insanlara karşı daha az kilolu oldukları, şişmanlamadıkları yıllardır bilinen bir gerçek. Ancak son yapılan bir araştırma, bu durumun meyve ve sebzelerin diğer besinlere göre daha az kalori...
  5. Astım Riskini Azaltmak İçin Domates yiyin!

Astım Riskini Azaltmak İçin Domates yiyin!

astıma karşı domates, faydaları, etkileri, öneriler, tavsiyeler, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Yaz aylarının başlamasıyla domateslerin de tadı gelmeye başladı.Doğal, lezzetli ve şifalı bu sebze sofralarımızın baş köşesine oturdu.Domatesin bir özelliğinin de astım riskini kaldırması olduğunu biliyor muydunuz? talyan La Stampa gazetesinde yayımlanan...

Sayfayı Paylaş