gebe
  1. ecege

ecege Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

sinirlenince bu konuyu okuyun

Konu, 'Melekler Cafe' kısmında ecege tarafından paylaşıldı.

Adam yeni kamyonuna bakmak için evinden çıktığında, üç yaşındaki oğlunun gayet mutlu bir biçimde elindeki çekiçle kamyonunun kaportasını mahvettiğini görmüş. Hemen oğlunun yanına koşmuş ve çocuğun eline çekiçle vurmaya başlamış. Biraz sakinleşince oğlunu hemen hastaneye götürmüş. Doktor, çocuğun kırılan kemiklerini kurtarmaya çalıştıysa da elinden bir şey gelmemiş ve çocuğun iki elinin parmaklarını kesmek zorunda kalmış. Çocuk ameliyattan çıkıp gözlerini açtığında, bandajlı ellerini fark etmiş ve gayet masum bir ifadeyle, “Babacığım, kamyonuna zarar verdiğim için çok üzgünüm.” demiş ve sonra babasına şu soruyu sormuş: “Parmaklarım ne zaman yeniden çıkacak?” Babası eve dönmüş ve hayatına son vermiş... Birisi masaya süt döktüğünde ya da bir bebeğin ağladığını işittiğinizde bu öyküyü hatırlayın. Çok sevdiğiniz birine karşı sabrınızı yitirdiğinizi anladığınızda, önce biraz düşünün. Kamyonlar onarılabilir, ama kırılan kemikler ve incinen duygular hiçbir zaman onarılamaz; genellikle kişiyle performansı arasındaki farkı göremeyiz. İnsan hata yapar. Hepimiz hata yaparız. Fakat öfaaale ve düşünmeden yapılan şeyler, insanı sonsuza kadar rahatsız eder. Harekete geçmeden önce durun ve düşünün. Sabırlı olun. Anlayış gösterin ve sevin

2. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: sinirlenince bu konuyu okuyun
    paylaşım için teşekürlerr canımm

3. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Cevap: sinirlenince bu konuyu okuyun

gözlerim doldu. teşekürkler canım..

sinirlenince bu konuyu okuyun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu konuyu sakın okuma!

bu konuyu sakın okuma!

sakın okuma bu yazıyı okumak kesinlikle yasaktır!!! Aslında sana bunu okumaman gerektiğini taa başlığı yazarken söyledim ama beni dinlemiyorsun bak... hala devam ediyorsun okumaya, galiba birşeyler öğrenebileceğini sanıyorsun fakat havanı alırsın. Çünkü bu yazıda işine yarar bir şey yok.Tekrar tekrar etmeme rağmen hala okuyorsun! Büyük ihtimalle sorunlu bir insan olmalısın sen, insanların...
  2. kilo alamıyorsanız bu konuyu mutlaka okuyun!

kilo alamıyorsanız bu konuyu mutlaka okuyun!

kilo alamıyorsanız nesquik faydaları nesquik yararları Çevremizde kilo vermek isteyenlerin aksine kilo almak isteyenlerin de karşımıza çıktığına tanık olmuşuzdur. Çevremizde kilo vermek isteyenlerin aksine kilo almak isteyenlerin de karşımıza çıktığına tanık olmuşuzdur. Öncelikle enerji tüketiminin enerji harcamasından az olduğu durumlarda kilo alamama...
  3. Okuyun  sinirlenince aklınıza gelsin

Okuyun sinirlenince aklınıza gelsin

Adam yeni kamyonuna bakmak için evinden çıktığında, üç yaşındaki oğlunun gayet mutlu bir biçimde elindeki çekiçle kamyonunun kaportasını mahvettiğini görmüş. Hemen oğlunun yanına koşmuş ve çocuğun eline çekiçle vurmaya başlamış. Biraz sakinleşince oğlunu hemen hastaneye ¤¤¤ürmüş. Doktor, çocuğun kırılan kemiklerini kurtarmaya çalıştıysa da elinden bir şey gelmemiş ve çocuğun iki elinin...
  4. Konularım kilitli. Lüfen okuyunuz!!

Konularım kilitli. Lüfen okuyunuz!!

Sevgili arkadaşlar, Tarot açılımlarım sorunları olan arkadaşlara yardımcı olmak amacı ile açılmıştı. Gördüğüm kadarı ile artık bu fal işine dönüştü.. Amacını aştı yani.. Aylık açılım yapıyorum. Gelip bu dönem ne olacak diye soruyorsunuz.. Bu dönem için açılımınızı yapıyorum, 15 gün sonra gelip bu dönem beni ne bekliyor diyorsunuz.. Farkındamısınız tüm bunların.. Çalıştığım halde ben...
  5. Sinirlenince bu Hikayeyi hatirlayin

Sinirlenince bu Hikayeyi hatirlayin

Sinirlenince bu Hikayeyi hatirlayin, Sinir hikayeleri, Sinirle ilgili, üzüntülü Mesajlar, Hikaye Adam yeni kamyonuna bakmak için evinden çıktığında, üç yaşındaki oğlunun gayet mutlu bir biçimde elindeki çekiçle kamyonunun kaportasını mahvettiğini görmüş. Hemen oğlunun yanına koşmuş ve çocuğun eline çekiçle vurmaya başlamış. Biraz sakinleşince oğlunu hemen hastaneye götürmüş. Doktor,...

Sayfayı Paylaş