sinirlenince ne yaparsınız?

Ben sinirlernirsem derin nefesler alıp veririm ve beni kim sinirlendirdiyse vay haline derim hiç beklemeden saldırıya geçer, beni soktuğu durumun iki katına onu sokarım :D:D Ha eğer ki beni sinirlendirene sinirimin geçeceği kadar tepki vermiyorsam yani saygısızlık mayetinde ise o zaman o mekanı değiştirmem lazım. Çünkü hayatta en son yapmak istediğim şey sevdiğim büyüklerime saygısızlık etmektir, sonra içim cız ediyorda :)

Sinirlenince vereceğim tepkiler, sinirimin dozuna bağlı ama şunu diyebilirmi ki nevrim dönünce affım yoktur :) Helede şuan ki hastalığmdan ötürü sinir yasak ve benim sinirlerim zayıf, daha çabuk sinirlenebiliyor aşırı tepkiler verebiliyorum bazen. Tabi yine hastalığımdan ötürü sinirlendiren ve üzenlerin nadir olduğunuda unutmamak lazım :D Haa birde beni sinir eden, karşımda sessiz kalırsa ve özür felan dilerse sinirim çok çabuk yatışır :D

ben avazım çıktığı kadar bağırırım...somrada bişeyler kırarım....zavallı telefonum u kırmıştım en son :D
çok güzeldi yav :D

kolay kolay sinirlenmem sinirlenirsemde içimden derin derin 10 kere nefesalırım ve o anı yaşamamış sayarımm birmuddet :D:D geçiyooo :d.d bunu böyle yaptığımiçin 12 senedirrr ewliyimmm :D:D:D:D

genelde sinirlenince ağlarım tutamam kendimi bi de ortalığı dağıtırım elime geçeni fırlatırım fln. tabiki evdeyken

ağzıma geleni söylerim sonra pişman olurum ama artık fısır fısır homurdanmayı öğrendim:))böylece kimse duymuyo ben de pişman olmuyorum ve içim boşalıyo:))iyi taktik

Ben sinirlendigim anda odama gecer aglarim bi yandanda dusunurum ama neyi dusundugumu bile bilmem sonra oldugum durumu bir kagida yazip o kagidi imha ederim(birseyleri kirip dokmemek icin:))sonra aklima gelen ilk seyin reamini cizerim birsey bulamassam odadaki bi nesneyi cizerim sonra tavana bos bos bakip sakinlesirim

Geri