gebe
  1. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Sinirlerim Çok Bozuuk..

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında ebraryksl tarafından paylaşıldı.

İnanamıyorum yaaa.Zaten eşimle zor görüşüyoruz.bide bu hafta sonu izmirde sınav koymuşlar.yine az görüşcez.biz bu konudan dertliyis dedikçe herşey inadına ters gidiyor.Allah sabrımızı gerçek anlamda deniyor.Sabır Sabır Sabır :uhu:

2. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    canım sakın ol bılıyorum esten ayrı olmak zor benım kardesımle gelınımzde ayrıydılar hıc gorusemıyolardı ama sonunda tayın cıktı ama yıne haftada bır kere gorusuyolar ılcede olunca ınsallah kısa zamanda kavusursun esıne ayrılık zordur bılırım uzaklar yıpratmasın ılıskınızı....daha guclu ol tatlım o gunlergelsın bol bol telafı edersınız sen guclu ol yeter

3. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ooooof sinir oldum az önce ben 5 sene bekleyemem dedim.oda ne demek istiyosun ayrılalımmı yani,banada saçma sapan şeyler söletiyosun yaa dedi.haklıydı ama bende diyiverdim.ama artık çok sinirleniyorum ve bu gerçekten ilişkimizi etkiliyor.Allahım yardım et

4. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    bak canım uzak olmanız ıste tartısırsanız yıpratır moralını yuksek tut ve moral ver tartısmak yada sınırlıyken boyle seyler demek olumsuz yansır ılıskınıze dıkkat et ıyı ve guzel seyler dusun ve soyle gorustugumuzde sunu yaparız falan dıye konus yanı ıyımser ol tatlım sakın ol yoksa tartısmak kacınılmaz olur sunu dusun uzaktasınız ama saglıklı ya senın hayatınnda ya bunu dusun....

5. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    yaaa evet çok haklısın.ama inan böle zamanlarda bütün negatif şeyleri düşünüyorum,aklıma geliyor.yanına gidebilmem için hiç bişi yapmıyor gibi geliyor.sölediği her şey batıyor bana.bide böle zamanlarda hiç görüşmek istemiyorum.yarın gelirim diyor ama gelme falan diyorum.çünkü pazar günü erkenden çıkması gerekçek.sinirim geçincede ben özr diliyorum.allahtan onu yapabiliyorum yoksa sonu kötü.adamda bi yerde dur der artık.

6. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    üzülme cnm vardir bundada bi hayir herseyin hayirlisi kendini yipratma elbet bitecek bu günlerde sabret esinede destek ol onunda morelini yüksek tut inan cnm bu günler birgün geride kalicak üzülme sakin

7. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    tek tesellim bu saten canımm.Geçecek Geçecek Geçecek diye bekliyorum.ama işallah hasarsız bi geçiş olur bisim için.:uhu:

8. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    tamam gelecekse goreceksen gelsın nıye oyle dıyosun bır saat bır saattır o zaman okadar degerlıdır kı anlatamam sana kıymet bıl tatlım

9. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    bende sevgilimi bütün hafta bekleyipte pazarda mesai koyuyorlar çok sinir oluyorum.Seninki kadar olmasada tatlım benimde çok sinirimi bozuodu sinirimi aşkıcığımdan çıkarıyordum.Sanki onun elindeymiş gibi küsüyordum.Sen bu tarz kötü tepkiler verme dikkat edin.Biliyorum şuan o görevi verenleri eline geçirip pataklamak istiyorsun ama sabret canım her işte bir hayır var öyle düşün.

10. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    sabreden derviş muradına ermiş canım bende aynıyım

11. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    hepiniz sağolun canlarım.sorunu hallettik bi şekilde.oooy oooy

12. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    senin adina cok sevindim cnm bak her sey gibi buda geciyormus demi kendini fazla üzmene gerek yokmus gözün aydin olsun

13. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

evet çok haklısın canım benimm...
    ama işte ben çok kaprisli inat ve dik kafalı oluyorum böle zamanlarda.ama yanlış anlaşılmasın sadece eşime karşı böle oluyorum.yasık ona dimi yaaa.sonasındada özr dilemesini biliyorum ama.buda güsel bişi bence.önce göçür sona yeniden tamir...:utan: canım kocam benimmm

14. sluntse

sluntse Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    böyle durumlarda sizin en çok hoşunuza giden bir müzik açın küçümsemeyin gerçekten bir kere deneyin göreceksiniz ço faydalı ruhunuzu dinlendirecek

15. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    İnşallah kavuşursunuz bitanem dualarım sizinle

Sinirlerim Çok Bozuuk.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bilgisayarın Başındayken En Çok Sinir Olduğunuz Şeyler!!

Bilgisayarın Başındayken En Çok Sinir Olduğunuz Şeyler!!

Bilgisayarın Başındayken En Çok Sinir Olduğunuz Şeyler!! Bilgisayarın başındayken hepimiz bazen sinirleniriz.. Bazıları cinnet bile geçirir Örnek verecek olursak; * Yüksek boyutlu bi veri indirirken %90 larda elektriklerin gitmesi veya bağlantı kopması. * Online bi oyunda oynadığınız charin(oyuncunun) çalınması. * Abiniz/babanızın/v.s. gelip sizi bilgisayarın başından kaldırmak...
  2. Sinir

Sinir

Sinir (damarı) insanınları uzlaştıran kimseye, takvaya, şahit tutmaya ya da baba tarafından akrabaya, Sinirinde ağrı hissetmek üzüntüye, Sinirin kerislemi hasta için ölüme, sağlıklı kimse için işinin bozulmasına delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Sinirli.)
  3. sinir hastalıklarıı...

sinir hastalıklarıı...

Sinir hastalıklarısinir sistemini meydana getirenbeyin,beyincik,omurilik,kafa sinirleri ve çevre sinirlerini tutan bozukluklardan dolayı ortaya çıkan hastalıklar. Sinir sistemi insan vücûdunun en karmaşık ve en ince detaylara kadar hizmet götüren bir sistemi olduğundan, buranın hastalıkları birçok diğer sistemi de ilgilendirir.Nöroloji, sinir sistemi hastalıklarıyla ilgilenen bir tıp koludur....
  4. sinir sıkışması

sinir sıkışması

meraba annemin elinde sinir sıkışması var bileğine kadar ağrı yayılıyor acaba bitkisel bir kür,karışım önerebilirmisiniz teşekkürler
  5. Eşinizin En Çok Hangi Hareketine Sinir Oluyorsunuz?

Eşinizin En Çok Hangi Hareketine Sinir Oluyorsunuz?

Sevgili melekler, evlilik zor zanaat. Belki de tam anlamıyla tanımadığınız bir insanla sürekli aynı evi paylaşmak, birlikte yaşamak gerçekten zor iş. Ancak araya sevgi, aşk girince, bir de elektrikler tutmuşsa, evlilikler sorunsuzca gidiyor. Ama yine de taraflar bazı durumlarda çileden çıkabiliyor. Mesela siz, eşinizin en çok hangi hareketine sinir olursunuz ve neden ? :D:D

Sayfayı Paylaş