Sinirlerim Çok Bozuuk..

senin adina cok sevindim cnm bak her sey gibi buda geciyormus demi kendini fazla üzmene gerek yokmus gözün aydin olsun

evet çok haklısın canım benimm...
ama işte ben çok kaprisli inat ve dik kafalı oluyorum böle zamanlarda.ama yanlış anlaşılmasın sadece eşime karşı böle oluyorum.yasık ona dimi yaaa.sonasındada özr dilemesini biliyorum ama.buda güsel bişi bence.önce göçür sona yeniden tamir...:utan: canım kocam benimmm

böyle durumlarda sizin en çok hoşunuza giden bir müzik açın küçümsemeyin gerçekten bir kere deneyin göreceksiniz ço faydalı ruhunuzu dinlendirecek

her ne kadar üzülme desem de biliyorum üzüleceksin elden gelen pekte bişeyy yok aslında biraz hayalperest olabilirsin onun yanında oldugu dakikaları düşünüp biraz da olsunn mutlu olabilirsin bncede biraz sakin ol bunların hepsi gecer be canım kib... byss byss

sluntse kesinlikle tavsiyeni deneyeceğim çok teşekkürleeer.

tuqqce canım benimmm Allah razı olsun.inan duaya çok ihtiyacım var.

gamselim evet zaten yaşayan daha ii anlıyor içinde bulunduğum durumu.Gecer diye bekliyorum dediğin gibi yapcak bişi yooook

bence sabreden ermiş muradına eremeden gebermiş.. :) şaka tabii bende yersiz tepkiler weriyom bebeme ama bebemle aramız çok fena bozuk buaralar inş. geri döneriz eski halimize inş. sizde düzelirsiniz meleyim ..

Geri