gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sınırlı bağlantı veya bağlantı yok hatası

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bıktım usandım bu internete bağlanma hatalarından kızlar ya sınırlı bağlantı var veya bağlantı yok diye bi hata alıyorum sürekli, bunu nasıl aşacağım ya ben acaba evimdeki adsl de mi bi sorun var bu hata ile karşılaşanlardan tavsiyeler istiyorum. teşekkür ediyorum.

Sınırlı bağlantı veya bağlantı yok hatası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bağlama

bağlama

bağlamanın hikayesi saz çalgısının hikayesi bağlama bağlamanın nedir öyküsü Ülkemizde kullanımı en yaygın olan telli bir Türk Halk Çalgısıdır. Yörelere ve ebatlarına göre bu çalgıya, Bağlama, Divan sazı, Bozuk, Çöğür, Kopuz Irızva, Cura, Tambura vb. adlar verilmektedir. Bağlama ailesinin en küçük ve en ince ses veren çalgısı Curadır. Curadan biraz daha büyük ve curaya göre bir oktav...
  2. Bağlama

Bağlama

Tanımı: Ülkemizde kullanımı en yaygın olan telli bir Türk Halk Çalgısıdır. Yörelere ve ebatlarına göre bu çalgıya, Bağlama, Divan sazı, Bozuk, Çöğür, Kopuz Irızva, Cura, Tambura vb. adlar verilmektedir. Bağlama ailesinin en küçük ve en ince ses veren çalgısı Curadır. Curadan biraz daha büyük ve curaya göre bir oktav kalından ses veren çalgı ise Tamburadır. Bağlama ailesinin en kalın ses veren...
  3. bağlama resimleri

bağlama resimleri

şal bağlamak başa şal bağlama baglama resimleri This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1200x1600.
  4. Sınırlı Bağlantı ve Bağlantı Yok Uyarısı Alınca Ne Yapmak Lazım ?

Sınırlı Bağlantı ve Bağlantı Yok Uyarısı Alınca Ne Yapmak Lazım ?

Bu konu; sınırlı bağlantı ya da bağlantı yok uyarısı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgilği melekler, tam dizinin ya da filmin en heyecanlı bölümü, ağzımız açık, gözlerimiz şaşı bilgisayarın içine düşercesine dalmışız ki pat internet bağlantısı kopuyor ve film havada kalıyor. Ne sinir bozucu değil mi ? :D:D Net bağlantısı yerinde de bir uyarı; sınırlı bağlantı ya da bağlantı yok. Peki...
  5. Bilgisayarda Kablosuz Bağlantı, Sınırlı Erişim Sorununun Çözümü

Bilgisayarda Kablosuz Bağlantı, Sınırlı Erişim Sorununun Çözümü

kablosuz bağlantı sorunu, sınırlı erişim sorunu, wifi sorunu Sevgili melekler, sık sık bilgisayarınızda sınırlı erişim uyarısı alıyor ve internete başlanamıyorsanız eliniz ayağınıza dolaşmasın. Bilgisayar ekranınızın sağ alt köşesinde göreceğiniz wifi sinyali üstünde ünlem işareti varsa internete bağlanamazsınız ve bu bir sorun var demektir. Bunun için yapmanız gerekenleri şöyle...

Sayfayı Paylaş