Sinirli erkeği nasıl sakinleştiririz ?? :)

Ben şuanda babamin evindeyim gurursuz olamam diyor ben günlerce yalvardim yakardim ama yok ayrilcaz diyor sizce ne yapmam gerekiyor lütfen bişeyler soyleyin

Slm kızlar benımde kocam cok sinirli 3yıldır ewliyiz ama bn onun sınırlerını nasıl gececegını cozuyorum ama bunu yapın kızlar

Bn 23 yaşındayım 3 yıllık evliyiz bn boyle sinirli bi es görmedim boşanmak hiç birşey e çözüm değil blki ama çocuğum var 1 buçuk yaşında onunda psikoloji denen birsey olmayacak ortada ne yapacağımı bilmiyorum hergün kavga hergün kavga nasıl bi beddua almışım ki böyle bi adamla evlendim diyorum

ben alttan almanın çözüm olduğunu düşünmüyorum. sinirlendiğinde kendi köşenize çekilmek kısa süreli yeterli olur ancak sorunu oturup konuşmadan problemi aştık diyemezsiniz. bu nedenle konuşmak konuşmak konuşmak ŞART.

erkekler evlendikten sonra niye degisir??
bazi erkeklere evlililik sorumluluk agir gelir bu yüzden davranislari degisir agresif sinirli olurlar.eslerinin kalbini kirarlar cünkü sorumluluktan korkarlar.güclü gibi gözükselerde asil kadinlar güclü bunuda bal gibi biliyorlar.erkeklerebazilarina bunu anlatmali korkmamalari gerektigini ve beraber herseyin üstesinden geliriz diceksiniz ki erkekte yalniz olmadigini bilsin.ev is kari cocuk eyvah onlar icin büyük bir yük.. saygilarimla

ama erkeklerde zaten çok sinirli oluyor eve gelince bazen benim eşimde sinirini benden çıkarmaya çalışıyor bide iş yerindeki sorunları eve getirmeseler iyi olacak hep alttan alan kadınlar oluyor onlara sorsan kadınlar sorunu çıkarıyor gerçeği idare eden çoğunluk taraf biz oluyoruz ben eşimin huyunu bildiğim için sinirliyken üzerine gitmiyorum yangına körükle gider gibi yani o esnada sorarsa sinirlenmiyeceği cevaplar vermeye çalışıyorum ama sakinleştikten sonra burnundan fitil fitil getiriyorum hahaha

Sinirli erkeği yatıştırmak zor . Benim eşim sinirlendiği zaman hiç konuşmuyorum sessiz kalmaya çalışıyorum. Ne kadar çok gerilsemde belli etmiyorum. Sinirlendiği zaman kırıp döküyor yada çok yüksek ses tonuyla bağırıyor. Komşular duymasın diye sessiz kalmayı tercih ediyorum. Siniri geçince pişman oluyor kedi gibi uysallaşıyor :) Erkekler çocuk gibi vesselam

Sinirli erkeği yatıştırmanın tek yolu çeneyi kapamaktır hahahah .Sidik yarıştırmayın susun .Erkekler sizin gibi ağlayamaz, sizin gibi derdini bir arkadaşıyla paylaşamaz. Azcık alttan alın pof poflayın susun .İki kelimesi sizinkinden fazla olsun ;)

Geri