gebe
  1. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63

sinirliyim...asabiyim....

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında gamselim tarafından paylaşıldı.

fetih suresinin son 5 ayeti sınav için fetih suresi
    offf kızlarrr benn öldüm bittim ....pazar günü ygs sınavım varr inanın bu hafta başından berii bir türlü uyamıyorum ....gecen hafta bıraktım dersleri yeter dedim hazırım dedim ama şimdi yeniden derslere başladım cok heyecanlıyım ....

bu sınav benim için cok önemliii ....offf kalbim yerinden cıkıyor kızlar biriniz tutun şu kalbii....

offf kızlar gece kalkıp ders calışıyorum uyamıyorum saat 5 lere kadar ders calışıyorum...ve artık ben bile kendiim den korkar oldum :S

bu 2. senem gecen sene alt yapım yoktu meslek lisesi oldugumdan fazla takmadım ama bu sene öyle değilll....

offffffffffff......kuzucuklar bana yardım edinn !!! uyumak istiyorummm bennnnn :((

Young bride bunu beğendi.
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113
    Canım benim kardeşlerimde sınava gircek inan bana onlara nasıl üzüldüysem sanada öyle üzüldüm aynen kardeşlerimde heycanlanmış uyku düzenleri bozulmuş :( lütfen stres yapma rahatlamaya çalış melisa çayı iç seni rahatlatacaktır..Allahım emeklerinizi boşa çıkarmasın sanada kardeşlerimede başarılar diliyorum Allah yardımcınız olsun kalemleriniz doğrulara kaysın inşallah:kiss:

3. gamselim

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    cok sagol ablammm walla ne diyimm allah razı olsunnn senden offf ablam sorma ellerim titriyor...tmm ablam sana söz iççem melisa cayından inşallah ablamm kayar kalem :)

4. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113
    Senide duama katıcam inşallah:kiss:hiç moralini bozma sakin ol Allahım hakkında hayırlısını yapsın canım bu arada duyduğum bir dua var 7 ayetel kürsi okuncak arkasından fetih süresinin son 5 ayeti ama senin okuman lazım muhakkak oku tamam mı? Tekrar başarılar canım:)

5. gamselim

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    cok sagol ablacımm tmmm okurum ablam :)

6. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sınav öncesi heyecanı, bu gayet normaldir :D:D Seni o kadar iyi anlıyabiliyorum ki:)

Sınv öncesi full çalıştığın derslere ara verdiğinde, çalıştığın herşeyi unuttun sanıyorsun ama sınav anında karşına çıktığında o sorular, hafızanın bir köşesine kayıtladığın cevaplar kalemine akıyor :)

Uykun ve heyecanın için bitki çayları içebilir, bunların yanı sıra eczanelerden öneriler alabilirsin :)

BURAYA TIKLAYARAK sınav öncesi duaları da okumanı öneririm :)

ALLAH şimdiden zihin açıklığı versin, senin ve sınav hazırlıkları yapan herkesin emeğini boşa götürmesin inşallah...

7. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Sakin ol,sinava girince bitecek heyecanin,papatya cayi ic rahatlatir canim,basarilar.

8. gamselim

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    cok sagol rüyamm ....inşallah dediğin gibi olur da ***** kalemimden akar gider.... ilerde kuzucuklarına bedava türkçe dersi veririm :)

herşey için sagol rüyamm ne diyem cok tşklerrr :)))

9. gamselim

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    cok sagoll canım benimmm ahh bir olsam sakin süper olacakta :)) ama deniyorum olacagım galiba sakin :)

10. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113
    Canım demin kardeşlerim için yasin ve dualar okudum ve senide kattım içine Allah kabul etsin inşallah Rabbim zihin açıklığı ersin:)

11. Misafir

Misafir Forum Okuru

Emin ol ki, dediklerim olacak:) Yeter ki sen ALLAH'a sığın, gör bak sınav anında herşey nasılda ezber gibi su gibi akıp gidecek :) ALLAH senin ve diğer tüm sınav hazırlıkları yapanların yardımcısı olsun inşallah...

12. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    owww bu geceden itibaren ders calısma zaten daha üsteleme hayırlısı olsun meslek liselerinin direk geçiş hakları vardı 2 seneliklere kazanamassan 4 senelik onlara git :S

13. gamselim

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    cok sagoll ablacımm agzına yüreğine saglık :))

14. gamselim

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63

cok sagoll canım bakalımm ne olacakkk :))

15. gamselim

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63

tmm rüyamm cok sagoll herşeyy içinnn :)))

sinirliyim...asabiyim.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sinirli

Sinirli

Sinir küpü olan birini görmek akılsız ve hisleriyle hareket eden ve bundan zararlı çıkan kimseye, Bir şeye sinirlendiğini görmek, can sıkıcı bir duruma delalet eder.
  2. sinirli avatarlar

sinirli avatarlar

sinirli avatarlar sinirli avatar avatarları avatar resimleri
  3. işte asabi astrolog burada

işte asabi astrolog burada

asabi astrolog 20 nisan koç mu boğa mı evet sevgili melekler burçlarınızın asabiyetini bi bakınız...... Sabırsız Koç 21 Mart-20 Nisan Ateşle oynamayın Sizin bu aşırı, kökten kıskançlığınız dolayısıyla kan kusturduğunuz çevre adına konuşuyorum. Yeter artık, titreyip kendinize gelin. Sizin ekstrem kariyer planlarınız yüzünden bir sürü insan harap oldu. Eğer böyle devam ederseniz, sizinle...
  4. çok sinirliyim:(((((((

çok sinirliyim:(((((((

Çok sinirliyim...bu eğitim şartlarına çok sinirliyim....Dün gece radyoda bır program dinliyordum..unıversıte okuyanlar katılıyordu...hepside okumuş ama işsiz kalmış diplomalılar....Ömrümüzün yarısını okullarda geçiriyoruz ve sonuçda kendi hayalımızı gerçekleşdirmek için...ama genelde bunlar pek hayat geçırmek mümkün olmuyor....Ana okul,orta okul,lise,unıversıte oda yetmiyormuş gibi doktora yap...
  5. Asabi astrolog

Asabi astrolog

Asabi bir astrologtan sinirli burç yorumları sizlerle meleklerim.Çok kızmış çok demekki çok bunaldı:D:DBakın bakalım size neler söylemiş:D:D Sabırsız Koç 21 Mart-20 Nisan Alın size ip! Sizin gibi söz dinlemez, uslanmaz, arlanmaz, ‘dediğim dedik, çaldığım düdük’ formatındaki burç mensuplarına şu yaz sıcağında bir şey söylemek bedenimi mitinge katılan sade vatandaş gibi terletir. Sizin...

Sayfayı Paylaş