gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Sinop Belediye Başkanı'na saldırı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Sinop Belediye Başkanı Zeki Yılmazer, uğradığı silahlı saldırıda elinden yaralandı. Edinilen bilgiye göre, Zeki Yılmazer, tersane yöresindeki bir kıraathanede otururken içeri giren 25 yaşlarındaki bir kişi, Yılmazer'in oturduğu masaya giderek tartışmaya başladı. Tartışma sırasında tabanca ile birkaç el ateş eden kişi, daha sonra kaçtı.
    Açılan ateş sırasında Zeki Yılmazer elinden, seken kurşunlardan da Osman Gündoğdu hafif şekilde yaralandı. Yaralılar, Sinop Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındı.

Olayın ardından görgü tanıklarının ifadeleri üzerine çalışma başlatan güvenlik güçleri, zanlı Y.A'yı gözaltına aldı.

Zanlının ilk ifadesinde, saldırıyı Zeki Yılmazer ile aralarında daha önce geçen bir tartışma nedeniyle geçekleştirdiğini söylediği öğrenildi.

Sinop Belediye Başkanı'na saldırı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Belediye Baksın :)

Belediye Baksın :)

- aşkım baksana bana + ne var hatice? - aşkım ağlarım ama + ulan noldu gene ya? - aşkım baksana bana + sana belediye baksın - çok komik - aşkım versene bana + çok beklersin selim - aşkım ağlarım ama + geber - aşkım baksana bana aşkım + belediye baksın maaş baqlasın + aşkım baksana bana - bu ara ihtiyacım war sana + aşkım ağlarım ama - iltifat ettim manyak karı.. +...
  2. Beled suresi

Beled suresi

Abdulgani Nablüsî'ye göre; Beled süresîni rüyasinda görüp okuyan veya okuyandan dinleyen kim-se, yemin ettigine pisman olarak , bir daha yemin etmege tövbe eder. Kendisine kötülük edenlere iyilikle karsilik verir. Cömert bir kisidir. Fakirlere ve düskünlere yardim etmekten çekinmez. Bir baska rivayete görede: Rüyada Beled süresini veya ondan bir parçayi okudugunu görmek; yetimleri terbiye...
  3. DTP Batman Belediye Başkanı'na hapis

DTP Batman Belediye Başkanı'na hapis

Demokratik Toplum Partisi (DTP) Batman Belediye başkanı Hüseyin Kalkan 1 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırıldı. Batman 2. Asliye Ceza Mahkemesi, Kalkan hakkında, yaptığı bir açıklamada, ''Halkı kin ve düşmanlığa açıkça tahrik etme'' suçunu işleği iddiasıyla açılan davayı karara bağladı. Mahkeme, Kalkan'ın, ''Halkı kin ve düşmanlığa açıkça tahrik etme'' suçundan 1 yıl hapis cezasına çarptırdı....
  4. Sinop Tarihi

Sinop Tarihi

sinop tarihçesi GENEL BİLGİLER Yüzölçümü: 5.862 km² Nüfus: 265.153 (1990) İl Trafik No: 57 Sinop Karadeniz Bölgesinin ortasında Anadolu'nun en kuzeyinde, Boztepe Yarımadasının en dar kesiminde kurulmuştur. Karadeniz'in en güzel tabii limanlarından biridir. Bölgenin en eski şehirlerinden olan il, 3 üncü yüzyıl filozoflarından Diyojen'in doğum yeridir. Ormanlarla iç içe girmiş plajları şehri...

Sayfayı Paylaş