gebe
  1. sevgi10

sevgi10 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    18

Sinop Boyabat'ta orman yangını...

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında sevgi10 tarafından paylaşıldı.

Sinop'un Boyabat ilçesindeki ormanlık alanda çıkan yangında şu ana kadar 15 dekar alanın zarar gördüğü bildirildi. Edinilen bilgiye göre, Boyabat Orman İşletmesine bağlı Karagiriş beldesi yakınlarındaki ormanlık alanda henüz belirlenemeyen nedenle çıkan yangını kontrol altına alma çalışmaları sürdürülüyor.

Sinop Belediyesi ile çevre ilçe belediye itfaiye ekiplerinin müdahale ettiği yangında şu ana kadar 15 dekar alanın zarar gördüğü öğrenildi.

Rüzgar dolayısıyla söndürme çalışmalarında güçlük yaşandığı bildirildi.

Sinop Boyabat'ta orman yangını... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Orman

Orman

Orman içerisinde yürümek veya ağaç kesmek, işlerini yoluna koymak ve düzene sokmak için bütün engelleri kaldırmaya işarettir. Orman içerisinde yürümek veya ağaç kesmek, işlerini yoluna koymak ve için bütün zorlukları aşmaya yorumlanır. Ormanda kaybolmak, iş yaşamınızda zorluklara işarettir. Yeşil bir orman görmek, elinizi attığınız işlerde başarı kazanacağını işaret eder. Ormanda kaybolmak iş...
  2. Harun Kolçak - Dudağım Yangın Orman

Harun Kolçak - Dudağım Yangın Orman

Sanırdım bu sevda, sökülür içimden Ve damla damla koper yerinden Sanırdım bu koku, silinir tenimden Ve yeni bir sevgi bulur şu gönlüm Hasretim döner durur, başımda nöbetler Toy bir gün gibi filizdir ümitler Gün harman, gece derman Ben nehir sen umman Yanılırsa ellerin Dudağım yangın orman
  3. Adana'da orman yangını

Adana'da orman yangını

Adana'nın İmamoğlu ilçesi Uluçınar köyü mevkisinde, kızılçam ormanında yangın çıktı. Edinilen bilgiye göre, İmamoğlu ile Aladağ ilçeleri arasındaki ormanlık alanda henüz belirlenemeyen bir nedenle orman yangını çıktı. Yangına, İmamoğlu Orman İşletme Müdürlüğünün yanı sıra Yüreğir, Kozan, Kadirli, Aladağ ve Sarıçam işletme müdürlüklerine bağlı ekipler de müdahale ediyor. Kuzeyden esen...
  4. Yine bir orman yangını

Yine bir orman yangını

Çavuşbaşı Belediye Başkanı durup dururken yangın çıkmayacağını belir terek, sabotaj ihtimalinin olduğunu söyledi.. İstanbul'un en önemli yeşil alanlarında Beykoz Çavuşbaşı Dermen Bayırı Ormanı'nda çıkan yangında 7 hektar kül oldu. İstanbulluların yüreğini ağzına getiren yangın, söndürme uçakları, itfaiye ekipleri ve köylülerin çabalarıyla 2 saatte kontrol altına alınabildi. Dün 11.30...

Sayfayı Paylaş