gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

sinop!

Konu, 'Adım adım Türkiye' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

sinop! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sinop Resimleri

Sinop Resimleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Sinop Birlik

Sinop Birlik

sinop birlik sinop birlik tel istanbul otobüs seferleri istanbul otobüs firmaları Firma:Sinop Birlik Yön. Kur. Başkanı / Sahibi:Necmettin Yılmaz Genel Müdür:Yüksel Yazıcı Merkez Adresi:Belediye Otogarı No:62 Sinop İletişim Bilgileri Tel 1:(212) 658 17 47 Tel 2:(212) 658 17 48 Web:www.sinopbirlik.com.tr Büyük İstanbul Otogarı Bilgileri İşletme Yetkilisi:Yüksel Yazıcı Peron No:154 Tel...
  3. Sinop Tarihi

Sinop Tarihi

sinop tarihçesi GENEL BİLGİLER Yüzölçümü: 5.862 km² Nüfus: 265.153 (1990) İl Trafik No: 57 Sinop Karadeniz Bölgesinin ortasında Anadolu'nun en kuzeyinde, Boztepe Yarımadasının en dar kesiminde kurulmuştur. Karadeniz'in en güzel tabii limanlarından biridir. Bölgenin en eski şehirlerinden olan il, 3 üncü yüzyıl filozoflarından Diyojen'in doğum yeridir. Ormanlarla iç içe girmiş plajları şehri...
  4. Sinop Turizmi

Sinop Turizmi

Sinop, Turizm açısından zengin potansiyel kaynaklara sahiptir. Doğal güzellikler ve tarihi eser yönünden oldukça zengindir. Zengin Orman örtüsü Karadeniz'deki uzun kıyısı, doğal kumsalları, yaylaları, mesire yerleri İl'in başlıca güzellikleridir. Sinop İli sürekli göç veren bir il olduğu için doğasında ve çevresinde hiç bir bozulma olmamıştır. M.Ö. 4500yıllarından başlayarak günümüze kadar...
  5. Sinop Yöresel Yemekleri

Sinop Yöresel Yemekleri

Sinop, Sinop Yemekleri, Sinop Yöresel Yemekleri, Sinopun meşhur yemekleri, nokul, mısır çorbası, içli tava Karadenizin incisi Sinop iline ait yöresel yemekleri ve tariflerini paylaşıyorum melekler... Yöredeki kültürel çeşitlilik beslenme biçimini de etkilemiştir. Beslenmede tahıl ürünleri ağırlıktadır. Kış sebzelerinin çokluğu da mutfağı zenginleştiren bir etmendir. Kestane, ayva gibi...

Sayfayı Paylaş