gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

sinop'ta esek sakasıı

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

Sinop'ta eşek şakası 02 Aralık 2006 Cumartesi 14:32
    Edinilen bilgiye göre, Merkez Büyük Camisi'ne sabah erken saatlerde gelen bir grup genç, arkadaşları Ahmet Aydın'ın (37) trafik kazasında hayatını kaybettiğini ve ailesinin cenazeyle ilgilenmediğini ileri sürerek salasının okunmasını istedi.

Görevli kişiye cenazenin saat kaçta nereden kalkacağıyla ilgili bilgileri veren gençler daha sonra ortadan kaybolurken, Sinop'ta kafe işletmeciliği yapan Aydın'ın bütün camilerde salası verildi. Kısa süre sonra salayı duyanlar Aydın'ın evine taziyeye gidip de öldüğünü sandıkları kişiyi karşılarında görünce şaşırdılar.

Aydın, AA muhabirine yaptığı açıklamada, arkadaşlarının böyle bir şaka yapmış olabileceğini belirterek, ''Ancak hangi arkadaşlarımın bu şakayı yaptıklarını bilmiyorum. Kim yapmış olursa olsun çok kötü bir şaka. Bu yüzden ailem ve ben zor anlar yaşadık'' dedi. Ölmediğini duyurmak için işyerine gelen ve tanıdıklarını arayan Aydın, salada cenazenin Korucuk köyünde toprağa verileceğinin belirtildiğini, köye giden tanıdıklarını uyarmak için kendisinin de köye gideceğini söyledi:sinir::sinir::sinir:

2. forreal

forreal Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: sinop'ta esek sakasıı
    sahiden eşek şakasıymış yhaa :D sizin orada mı olmuş bu olay?

3. CiCi-MeLeK

CiCi-MeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Harbidende eşek şakası, bu kadar da olmaz denilecek türden... Emeğine sağlık...
    :S

4. elmalı kurabiye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

sagolun kızlar bende yeni duydum da burda oluyo böyle seylerr :)

5. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    çok şaşırdım yok böyle bi şaka çok yanlış vede çok komik traji komik :)

6. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

ilginç essek sakası die buna diyolar demek
    emegine saglık

7. elmalı kurabiye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    sagolun tam bir esek sakası :)

sinop'ta esek sakasıı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. iki eşegi evlat edindiler, bir esek ve yavrusunu kendi cocukları gibi büyütüyorlar

iki eşegi evlat edindiler, bir esek ve yavrusunu kendi cocukları gibi büyütüyorlar

İki eşeği evlat edindiler,Bir eşek ve yavrusunu kendi çocukları gibi büyütüyorlar İki çocuklu Ferrier ailesi, bir eşek ve yavrusunu kendi çocukları gibi büyütüyor. Eşekler, mutfağa giriyor, tabakta yemek yiyor ve şöminenin başında uyuyorlar. İNSAN GİBİ OLMUŞLAR! Hayvansever çift Tim ve Jackie Ferrier'in hayvanlara olan aşkı onların üç yıl önce küçük bir çiftliğe taşınmmasına neden...
  2. Atatürk sinop'ta

Atatürk sinop'ta

ATATÜRK SİNOP'TA (15 Eylül 1928 Cumartesi Saat 14.30) Sinop'ta 15 Eylül Her 15 Eylül ayrı bir önem taşır Sinop'ta. Her 15 Eylülde başka bir bayram vardır, Sinop'ta. 1928'in Eylül 15'inden daha heyecanlı çarpar kalpler Sinop'ta. Her yılın 15 Eylülü'nde bu müstesna günün yıldönümü parlak törenlerle kutlanmakta, halk adeta 1928'in 15 Eylül'ünü gittikçe artan sevinç ve...
  3. Sinop'um Karadenizin İncisi

Sinop'um Karadenizin İncisi

türkeli sinop türkeli karadenizin nesi meşhur karadenizin yemeklerinin adları sinop resimleri Sinop Genel Görünüm AkGöL AyancıK AkGöL AkGöL Ayancık AkLiman ErfeLek TatLıca Şelaleri ErfeLek TatLıca Şelaleri ErfeLek TatLıca Şelaleri Hamsilos Körfezi Ayancık AkGöL Sinop TürkeLi ErfeLeK Sinop CezaEvi Sinop
  4. Sinop'taki Halk Eğitim Merkezleri

Sinop'taki Halk Eğitim Merkezleri

Sinop'taki Halk Eğitim Merkezleri isimleri yada adres ve telefon numaralarını bu sayfadan bana yazar mısınız kızlar?
  5. Sinop'ta Bulunan Yüzme Havuzları İle İlgili İletişim Bilgileri

Sinop'ta Bulunan Yüzme Havuzları İle İlgili İletişim Bilgileri

Sinop'taki Yüzme Havuzları Sinop'taki Açık ve Kapalı Yüzme Havuzları Sevgili melekler, sizlerle en son paylaştığımız Muş'ta bulunan yüzme havuzları bilgilerinin ardından bu sayfamızda da Sinop'taki Açık ve Kapalı Yüzme Havuzları hakkında bilgiler bulacaksınız.. Otel Diyojen Yüzme Havuzu Adres: Korucuk Köyü Dsi yanı, 57000 Sinop Sinop Olimpik Yüzme Havuzu

Sayfayı Paylaş