gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Sinop'um Karadenizin İncisi

Konu, 'Çöplük' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Sinop'um Karadenizin İncisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. karadenizin incisi SİNOP

karadenizin incisi SİNOP

sinopoyunhavaları sinop yöresi oyun havaları sinop yöresine ait maniler manileri Sinop ilinin yerlesme tarihi ilk Tunç Çagiyla baslamistir. MÖ. 7. yüzyilda bir Helen Kolonisi olarak kurulan Sinop, Antik Çag'da Karadeniz'in en önemli kentiydi. Helenistik dönemde Anadolu'nun yerli kültürleriyle, Helen ve Pers kültürlerini birlestirmek isteyen Pontus Devletinin baskentlerinden biri de Sinop'tu....
  2. Saroz'un incisi!

Saroz'un incisi!

saroz otelleri saroz erikli pansiyon enez pansiyonlar erikli pansiyonları keşan pansiyon Keşan ilçesi M.Ö. 30. yy'dan itibaren Luvi ve Trak Türkleriyle başlayan bir geçmişe sahiptir. Yöre daha sonraları eski Yunan, Pers, Makedonya ve Bizans yönetimlerinde kalmış, 14.yüzyılın ikinci yarısında Osmanlı hakimiyetine girmiştir. 1877 yılında ilçe olan Keşan, sırasıyla Rus, Bulgar ve Yunan...
  3. Atatürk sinop'ta

Atatürk sinop'ta

ATATÜRK SİNOP'TA (15 Eylül 1928 Cumartesi Saat 14.30) Sinop'ta 15 Eylül Her 15 Eylül ayrı bir önem taşır Sinop'ta. Her 15 Eylülde başka bir bayram vardır, Sinop'ta. 1928'in Eylül 15'inden daha heyecanlı çarpar kalpler Sinop'ta. Her yılın 15 Eylülü'nde bu müstesna günün yıldönümü parlak törenlerle kutlanmakta, halk adeta 1928'in 15 Eylül'ünü gittikçe artan sevinç ve...
  4. sinop'ta esek sakasıı

sinop'ta esek sakasıı

Sinop'ta eşek şakası 02 Aralık 2006 Cumartesi 14:32 Edinilen bilgiye göre, Merkez Büyük Camisi'ne sabah erken saatlerde gelen bir grup genç, arkadaşları Ahmet Aydın'ın (37) trafik kazasında hayatını kaybettiğini ve ailesinin cenazeyle ilgilenmediğini ileri sürerek salasının okunmasını istedi. Görevli kişiye cenazenin saat kaçta nereden kalkacağıyla ilgili bilgileri veren gençler daha...
  5. Sinop'taki Halk Eğitim Merkezleri

Sinop'taki Halk Eğitim Merkezleri

Sinop'taki Halk Eğitim Merkezleri isimleri yada adres ve telefon numaralarını bu sayfadan bana yazar mısınız kızlar?

Sayfayı Paylaş