gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sinüzitim var nasıl tedavi olabilirim

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Büyük ihtimalle sinüzitim var ve dr bir sürü ilaç verecek eminim.Sinüzit tedavisi nasıl yapılır dra gitmeden önce öğrenmek istiyorum..

2. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

ahh sınuzıtın tedavısı yok kapıldın mı su merete kurtulusu yok aynı dertten muzdarıbıım maleseff ama 2 yıldır cekıyorum sakın dısarı banyo yapıp cıkma hatta bı kac gun gecsın ole cık yagmurlu havadan kacısın yok malesef yaz kıs cekecegın bı dert

3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sinüzit hastalığının tedavisi günümüz şartlarında çok kolaylaştı. Akut sinüzitlerin tedavisinde yeni çıkan pek çok antibiyotik mevcut. Burada önemli olan antibiyotiklerin hastalar tarafından uzunca bir süre sayılabilecek bir süre kadar yani 2-3 hafta boyunca kullanılmasına dikkat edilmesi. Antibiyotiklerin yanı sıra bazı destekleyici ilaçlarda beraberinde verilmektedir. Hastaları korkutan daha çok ameliyat tedavileri.

Kronikleşmiş sinüzitlerde uygulanan operasyonlar da günümüzde hasta açısından çok kolaylaşmış durumda aslında

4. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

cok kolaymıs amelyatı ama nerde bende olsaydım keske dıkıs bıle yok burundan sokup yapıyolar tıtanım sen bılırsın bu burundan neler cektıım ahh ahha hahaha az bı yamukmus ama bu ara gozume guzel gelıyoo hahaha

TİTAN bunu beğendi.
  5. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Çok şükür :D:D

6. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

:D:D hahaha tıtanım senı sevıyorum ekmegı tuza banıp yer gıbıııı sevıyoruuuum uleeeeen

SadmiN bunu beğendi.
sinüzitim var nasıl tedavi olabilirim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sinüzit bitkisel tedavi

Sinüzit bitkisel tedavi

sinüzite bitkisel çözüm sinüzit bitkisel tedavi sinüzit için tedavi tedavisi sinüzit bitkisel tedavi, çözümler, Bir çok insanın sağlıkm sorunları arasında gelir sinüzit ve ne yazık ki ben o insanlar arasındayım arkadaşlarım. Yaptığım araştırmalara göre sinüzite iyi gelen bitkisel çözümleri bu yazımızda sizlerle paylaşıyorum Melek'ler. Sinuzit, alınboşluğu, çeneboşluğu ve...
  2. Üst Dişlerdeki Ağrı Sinüzit Olabilir....

Üst Dişlerdeki Ağrı Sinüzit Olabilir....

Sinüzit Sebepleri Diş Ağrısı Sinüzit Olabilir Diş ağrısının birçok nedeni olabilir...Bunlardan biri de sinüzit...Onun için diş ağrılarınız hafife almadan acilen dr a görünmekte fayda var...İşte diş ağrısı ve sinüzit arasındaki ilşkiyi konu alan yazımızı okuyun... Üst dişlerdeki ağrı sinüzit olabilir Yaygın bir problem olan sinüzit ne gibi belirtiler gösterir? Toplumda en fazla...
  3. Sinüzitiniz Varsa Doğal Tedavi Önerilerimize Göz Atın

Sinüzitiniz Varsa Doğal Tedavi Önerilerimize Göz Atın

Bu konu; sinüzit için doğal tedaviler ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, sinüzit artık çoğu insanda var olan, hatta bir kısmının da anlam vermediği baş ağrıları çekip te ne olduğunu anlayamadığı günümüzün bir hastalığı. Migren benzeri inatçı baş ve yüz kemiği ağrılarıyla bazen migrenle de karıştırılan sinüzit, aslında bizim yaptığımız bazı yanlışlarla ilerleyip yerleşiyor....
  4. alerjik nezlem var nasıl tedavi olmalıyım

alerjik nezlem var nasıl tedavi olmalıyım

Tabi ki dra gidecem ama ilaç içmeyi hiç sevmiyorum.Alerji tedavisi için süreç nasıl, nasıl tedavi olurum ? :S
  5. Sinüzit hastalarına tavsiyeler

Sinüzit hastalarına tavsiyeler

En keskin başağrıları nın sebebi sinüzitler.Genç yaşlı,kadın erkek herkesin büyük derdi.Küçük bir rüzgar esintisine maruz kalmak sinüziti tetikleyebiliyor ve saatlerce sizi başağrısıyla kıvrandırabiliyor.Sadece rüzgar ,soğuk hava değil güneş ışığı bile sinüziti azdırabilir.Keskin başağrıları,geniz akıntıları,gözlerde sulanma,burun akıntıları sinüzit belirtileri dir.Sinüziti detaylarıyla...

Sayfayı Paylaş