Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

Inşallah sen karışma işime deyipte azarlamaz ultrason olsun istiyorum periden sonra korktum oda şikayeti yokmuş gitmiş biraz tırstım açıkcası hem bir sene olcak yaklaşık 20 gün sonra rutin
cnm doktor normalde muayene bile yapmıcak..
sadece test iisticek kan vericeksin o kadr..
doktor ultrasonlar bakıp ancak kistin yok diyebilir en fazla..
hadi saçmaladı alttan bakalım dedi..genel kontrol için gelicem hocam dersin..

bende rutin kontrole gittim bana baktılar alttan canım simir mi ne alıyorlar rahim ağızı kanseri için

Evli olunca alttan bakıyolar.
Bende göğsüm sızlayınca gitmiştim, Meğer ultrasonda bakmak gerekiyormuş, üst kısmı çıkarmamı isteyince çok kötü olmuştum, erkek doktordu.
Çekindiğimi görünce bana bi kızdı, ben doktorum falan filan dedi.
Dedim sen alıştın ama ben alışkın değilim göstermeye, istersen bakmam dedi, bende açtık artık bak demiştim :)
Ama çakmamak için zor tutmuştum kendimi...

Elinde sonunda bakacak baksın onlara çok normal kaç kişiye bakıyor eğğğ ben tertemiz olayımda ben en çok o tarz şeylerden çekinirim :) allah göstermesin yolda bişey mişey gelir ve hep aklımda kalır

ağuatos gibi ben düşünüyorum kısmwetse raamzandan sonra ama yani herşey planladığımız gibi olamyabilir ya o zaman bişy çıkarsa gibisinden aklımda kalmasın istiyorum nedense bu ramazanı tutmak istiyorum ondan sonra

İnş. plan tutar canımcım.

Bende ilk hamile kaldığım zaman oruç tutmuştum, zaten bişey yemiyordum, bütün borçlarımı tuttum, çok iyi olmuştu.

Elinde sonunda bakacak baksın onlara çok normal kaç kişiye bakıyor eğğğ ben tertemiz olayımda ben en çok o tarz şeylerden çekinirim :) allah göstermesin yolda bişey mişey gelir ve hep aklımda kalır

Ayy dün arkadaşın yanına uğrayayım diye girdim ultrason odasına.
Oradaki kıza müsaitmi dedim bişe demedi, bende daldım saf gibi perdenin arkasına.
Meğer bir kadını alttan muayene ediyormuş, ay yerin dibine girecektim utancımdan, aklıma geldikçe kötü oluyorum...

Geri