Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

Tesadüf senin agrı eşigin mi yüksek canım,bazı insanlarda öyle oluyormuş alttan muayene hemde simir aldırmak çok agırbir şey..benim annem yaptırmıştı ve 2 gün agrısını çekmişti

Ciklet bazı insanlara o kadar çok Sanane diyesim varkii ona neymiş kızımm ben seni hazır cevap zannederdim ama son günlerde performans düşüklügü gördüm sende,sen böyle degildin deseydin ya 'Bizimi dinliyorsun'tarzında birşeyler..
İkra kadeşinle ilgili son durumlar ne canım?Ne zaman dügün olacak?

Ciklet bazı insanlara o kadar çok Sanane diyesim varkii ona neymiş kızımm ben seni hazır cevap zannederdim ama son günlerde performans düşüklügü gördüm sende,sen böyle degildin deseydin ya 'Bizimi dinliyorsun'tarzında birşeyler..

Canım nasipse 5 mayısta istemeye gidecekler, mayıs sonunda nişan düşünüyorlar.
Düğünde konuşulmuş, eylülün ilk haftası, benim doğumdan sonra...
Annem çok iyiler diyor, gelinin abisi annemi çok seviyormuş, bu kadar iyi gelişeceğini tahmin etmiyordum, çok şükür.
İnşaAllah hep böyle devam eder...

hoşgeldin canımcım, ben kendi adıma iyiyim çok şükür...
Sen nasılsın bakalım, hayırdır bilişer okudum :)

hoşbulduk kuzum iyi olmana çok sevindim bebişimizde iyidir inş. iyiyim bende hamd olsun bitanem evet evet kız şey olmadım ben yawww 20 sinde olmam gerekiyordu ama yok hala :)

sende kimsin yenimi geldin tanımıyorum seni :11:

evet yeni geldim :) buraya tanışmak için ismim pine siz?

doğru diyorsun canım..
sonradan akkıllanma gibi bi hastalıgım var bu ara..
eski performansım yok herkese iyi niyetle yaklasıyorum..
diyebilirdim evet cnm her evdeki gibi benimde olarbilir bağrıslarım..
alırdı zaten cevabını..
ben meraklanmasına değil de en çok neye üzüldüm biliyomusun..
ya kız rencide olur sormayım diye düşünmesi lazım..

Geri