gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

şıpsevdi kızın günlüğü

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

:D bu kadar da olmaz ki anam... 01.11.2008
    hasan bana elveda dedi ona ben ağşıığııımmmmmm ne yapacagim şimdi?

02.11.2008
    aliden mesaj geldi cok şirin cocuk galiba ben ona aşığım.
    03.11.2008
    ahmet bana forumda slm asl dedi galiba beni cok sefiiiyooorrr ben de onu sefiyoruuumm
    04.11.2008
    hasan gel barışalım dedi artık aradan cok uzun zaman geçti ben ona eskisi kadar ağşık degilim.
    05.11.2008
    en yakin kız arkadaşım evlendi ben evde kalmadan hemen aşık olup koca bulmalıyım bakkalın oglu metin iyi bir koca adayı gibi.
    06.11.2008
    metin en yakin kız arkadaşimla çıkıyormuş yıkıldım ben şimdi kiminle evlenecegim
    07.11.2008
    aslının abisiyle tanıştım galiba ilk defa aşık oldum bu kesin aşk!
    08.11.2008
    dün beni ekrem aradı bana platonikmiş anladım ben onu çooookkk seviyoruuumm.
    09.11.2008
    galiba ben evde kalacağım.
    20.11.2009
    hastanedeki ilk günüm niye geldim ki ben buraya ben deli degilim....[​IMG]

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    yuhh desem abıb kaçarmı acabaaa..... şıp sevdiler gordum ama bu kız kadar şıp sevdi bir kız gormemiştim... aacaba gercektede bole şıpsevdiler varmıdırki.... okurken yuzumde tebessüm eksik olmadı.. paylaşım için teşekkürler sabah sabah motivee etti beni.....

şıpsevdi kızın günlüğü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şıpsevdi

Şıpsevdi

THE HEARTBREAK KID TÜRKÇE ADI:Şıpsevdi YÖNETMEN:Bobby ve Peter Farrelly SENARYO:Leslie DixonGÖRÜNTÜ YÖNETMENİ:Matthew F. Leonetti ÜLKE:ABD TÜRÜ:Romantik / Komedi / Dram YAPIM YILI:2007 SÜRE: OYNAYANLAR:Ben Stiller, Michelle Monaghan, Jerry Stiller, Malin Akerman, Carlos Mencia, Rob Corddry Kararsız bir müzmin bekar olan "evde kalmış", "erkek...
  2. şıpsevdi!!!

şıpsevdi!!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. kızımın günlüğü ..

kızımın günlüğü ..

kızımın günlüğü kızımın erkek arkadaşı var erkek arkadaşı selamlar arkadaşlar sizin fikrinizi almakta fayda bulduğum için size danışmayı düşündüm .. aslında,bunu anlatabileceğim kimsem de yok,eşime anlatsam hemen telaşa kapılacaktır .. Lütfen bana ortak olursanız çok sevinirim : arkadaşlar benim 14 yaşında bir kızım var. oks'ye giricek bu yıl. geçen gün test çözüyorduk beraber,sonra...
  4. Şıpsevdi. (:

Şıpsevdi. (:

Sevmek her türlü çok güzel. Sevilmediğimi bildiğim halde ÇOK seviyorum. Hemde şıp sevdi birini seviyorum. bi gün kolunda onunla bi gün bununla, vallahi takip edemiyorum içim gidiyor. Açıldımda, anlattım duygularımı ama tık yok. vallahi kafayı yiyicem . Çocuk Beni bildiğiniz umursamıyor. ben umursamayınca hiç umursamıyor. eh kafayı takmışım bi kere unutamıyorum ki. Muhabbettimiz var arkadaş...
  5. Kızlar Günlük Makyaj Nasıl Yapılır

Kızlar Günlük Makyaj Nasıl Yapılır

Selam hanımlar günlük makyaj yapmam lazım ama ben koyu makyaj sevmiyorum hoş koyu olmaması lazım çünkü cildime her gün koyu makyaj yaparsam cilt sağlığımı kaybederim bu yüzden sizden doğru olan Günlük Makyaj hakkında teknik bilgileri rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş