Şıpsevdi. (:

BabyPink

Yeni Üye
Üye
Şıpsevdi. (:
Sevmek her türlü çok güzel.
Sevilmediğimi bildiğim halde ÇOK seviyorum.
Hemde şıp sevdi birini seviyorum.
bi gün kolunda onunla bi gün bununla, vallahi takip edemiyorum içim gidiyor.
Açıldımda, anlattım duygularımı ama tık yok.
vallahi kafayı yiyicem . Çocuk Beni bildiğiniz umursamıyor. ben umursamayınca hiç umursamıyor.
eh kafayı takmışım bi kere unutamıyorum ki.
Muhabbettimiz var arkadaş gibi konuşuyorz sadece oda çok seyrek olarak
Ne yapmalıyım sizce ???
Patlıcam :puff:

vallahi cnm senin isin biraz zor sip sevdi diyorsun birini alip digerini birakanlardan, diyelim ki senin duygularina karsilik verdi ve takti seni koluna bir kac gün veya ay gezdiniz eglendiniz ona iyice bagladin eeeee ya sonrasi ya bi baska birini bulup seni kolundan atar onu takarsa ozaman cok daha üzülmücekmisin sana yazik degilmi
benim düsüncem bence uzak dur bulunmaz hint kumasi degil ya yaklasma ona sana zarar verir seni seveni sana deger vereni sec sen pesine kostukca kenini bisey saniyor havalaniyor biraz uzak dur cnm o seni arasin sen degil ok

Canım benim her erkeği dize getiren bir kadın vardır bunu bir kerem unutma bu neden sen olmayısın kii dimi yanii... Ama gülnazında dediği gibi biraz işin zor ... Bence her zaman ki takliti kullan=) kacan kovalanır o seni umursamıyorsa sende umursama bir erkeği ne kadar sıkarsan o kadar cabuk kacar elinden ( ahh bunu birde ben yapsam ) yahuu bacım sende gittin de şıpsevdisini mi buldun yaa...işin zorr ama gercekten seviyorsan vazgecme...

Ugrasmaya degmez,bu cok sip sevdi,ben onunla yapamam deyipte askina inanmadigim biri vardi ve bana guvensizlik veriyordu sonucta ona hic sans vermedim.Bana gore kisilik degismez yedisinde neyse yetmisinde de ayni olur.Bos ver yol yakinken cikar at aklindan onu,yoksa kendi kendini uzersin.

Boyle sıpsevdı bı ınsanla bırlıkte olmak senı yıpratır cok uzer.yol yakınken aklını basına al ve vazgec bu sevdadan

Geri