gebe
  1. Şıpsevdi. (:

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında BabyPink tarafından paylaşıldı.

Sevmek her türlü çok güzel. Sevilmediğimi bildiğim halde ÇOK seviyorum. Hemde şıp sevdi birini seviyorum.
    bi gün kolunda onunla bi gün bununla, vallahi takip edemiyorum içim gidiyor.
    Açıldımda, anlattım duygularımı ama tık yok.
    vallahi kafayı yiyicem . Çocuk Beni bildiğiniz umursamıyor. ben umursamayınca hiç umursamıyor.
    eh kafayı takmışım bi kere unutamıyorum ki.
    Muhabbettimiz var arkadaş gibi konuşuyorz sadece oda çok seyrek olarak
    Ne yapmalıyım sizce ???
    Patlıcam :puff:

2. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    vallahi cnm senin isin biraz zor sip sevdi diyorsun birini alip digerini birakanlardan, diyelim ki senin duygularina karsilik verdi ve takti seni koluna bir kac gün veya ay gezdiniz eglendiniz ona iyice bagladin eeeee ya sonrasi ya bi baska birini bulup seni kolundan atar onu takarsa ozaman cok daha üzülmücekmisin sana yazik degilmi benim düsüncem bence uzak dur bulunmaz hint kumasi degil ya yaklasma ona sana zarar verir seni seveni sana deger vereni sec sen pesine kostukca kenini bisey saniyor havalaniyor biraz uzak dur cnm o seni arasin sen degil ok

3. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    Canım benim her erkeği dize getiren bir kadın vardır bunu bir kerem unutma bu neden sen olmayısın kii dimi yanii... Ama gülnazında dediği gibi biraz işin zor ... Bence her zaman ki takliti kullan=) kacan kovalanır o seni umursamıyorsa sende umursama bir erkeği ne kadar sıkarsan o kadar cabuk kacar elinden ( ahh bunu birde ben yapsam ) yahuu bacım sende gittin de şıpsevdisini mi buldun yaa...işin zorr ama gercekten seviyorsan vazgecme...

4. rumebega12

rumebega12 Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım şıpsevdilerden adam olmazz...Sen bırak bu çocuğu..Bak ne güzel teknoloji ilerledi..Gir bi chat sitesine bul birini hava at ona..!!

5. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Ugrasmaya degmez,bu cok sip sevdi,ben onunla yapamam deyipte askina inanmadigim biri vardi ve bana guvensizlik veriyordu sonucta ona hic sans vermedim.Bana gore kisilik degismez yedisinde neyse yetmisinde de ayni olur.Bos ver yol yakinken cikar at aklindan onu,yoksa kendi kendini uzersin.

6. portakalçiçeği

portakalçiçeği Forum Okuru

Boyle sıpsevdı bı ınsanla bırlıkte olmak senı yıpratır cok uzer.yol yakınken aklını basına al ve vazgec bu sevdadan

Şıpsevdi. (: konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şıpsevdi

Şıpsevdi

THE HEARTBREAK KID TÜRKÇE ADI:Şıpsevdi YÖNETMEN:Bobby ve Peter Farrelly SENARYO:Leslie DixonGÖRÜNTÜ YÖNETMENİ:Matthew F. Leonetti ÜLKE:ABD TÜRÜ:Romantik / Komedi / Dram YAPIM YILI:2007 SÜRE: OYNAYANLAR:Ben Stiller, Michelle Monaghan, Jerry Stiller, Malin Akerman, Carlos Mencia, Rob Corddry Kararsız bir müzmin bekar olan "evde kalmış", "erkek...
  2. şıpsevdi!!!

şıpsevdi!!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. şıpsevdi kızın günlüğü

şıpsevdi kızın günlüğü

:D bu kadar da olmaz ki anam... 01.11.2008 hasan bana elveda dedi ona ben ağşıığııımmmmmm ne yapacagim şimdi? 02.11.2008 aliden mesaj geldi cok şirin cocuk galiba ben ona aşığım. 03.11.2008 ahmet bana forumda slm asl dedi galiba beni cok sefiiiyooorrr ben de onu sefiyoruuumm 04.11.2008 hasan gel barışalım dedi artık aradan cok uzun zaman geçti ben ona eskisi kadar ağşık degilim....

Sayfayı Paylaş