gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Sira körinin hayallerinde...

Konu, 'Hayal Dünyası' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

körinin içinde ne var Benim cok hayalim var aslinda, ama simdi saymaya baslasam herhalde roman cikar ben aralarindan benim icin en önemlilerini sectim ve simdi size sunacagim...
    • Iyi bir kul olmak
    • Herkesin saglikli olmasi ailemin, benim, tüm müslüman aleminin
    • hayirli bir evlilik hayiri evlatlar
    • Hayirli bir is (yükselebilecegim bir is)
    • Ailemin hep yanimda olmasini istiyorum, biliyorum imkansiz ama iste adi üstünde hayal...
    • Yaaa ne desem baska mutlu olmak huzurlu olmak.
    HERKES COK MUTLU HUZURLU SAGLIKLI OLUR INSALLAH

Bunlarda benim hayallerim... :) :) :)

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Sira körinin hayallerinde...
    Allah tüm istediklerini sana nasip eder inşallah canım ...kalbin temiz ve edeceğini düşünüyorum isteklerin hayallerin öyle güzelki :)herşey gönlünce olsun;)

3. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Gönlüne göre olsun Köri herşey, umarım hakkında her zaman herşeyin en hayırlısı olur canım...

4. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Tsk ederim hepinize.....

Sira körinin hayallerinde... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ÖlÜmÜm Sirasinda

ÖlÜmÜm Sirasinda

Ölümüm sırasında AZRAİL'le konuştuklarım Sabah kalktım. Güzelce kahvaltımı da yaptım ve işe gittim. Klasik bir gün... Diğerleri gibi, sıradan bir başlangıç... Nöbetçi arkadaştan öğrendiğime göre, gece problem çıkmamış cihazlarda. Bu iyi haber işte! Zaten dünden devam eden 2 tane sistem arızası vardı. Cihaz odasındaki klimalar da problemli. Hem de ta kurulduğu günden beri! Bugünde firmanın...
  2. Sira Tepkİlerİ

Sira Tepkİlerİ

Sıra Tepkileri Kişinin kurduğu iletişimlerde, onun kişiliğinin ve iletişim bilgisinin etkisi kadar, hangi rolü oynadığının, hangi değerleri benimsediğinin de önemi vardır. Diyelim ki Ahmet Bey kuyrukta bekliyor ve kuyruğun ön tarafına birisi kaynak yapıyor. Ahmet Bey bu münasebetsizi nasıl uyarır? Şüphesiz ki Ahmet Bey ait olduğu ekol ve dünya görüşüne uygun bir dil kullanacaktır....
  3. Köri Soslu Tavuklu Pilav

Köri Soslu Tavuklu Pilav

köri soslu tavuklu pilav köri soslu tavuklu pilav tarifi köri soslu tavuklu pilav nasıl yapılır Amerikan mutfağından bir yemek tarifiyle karşınızdayız melekler :) bu makalemizde tarifini vereceğimiz pilav, amerikan pirinciyle yapılan köri soslu tavuklu pilav. Tarifimize geçelim :tik: MALZEMELER 2 su bardağı Amerikan Pirinci 1 şeker kaşığı karabiber 2 su bardağı su 3 yemek kaşığı soya...
  4. Doğum Sirasinda Vakum Uygulamasi

Doğum Sirasinda Vakum Uygulamasi

bebeğin vakkumla alınması,vakkumlu doğum nasıl olur,vakkumlu doğum nasıl yapılır,vakkumlu doğum zararlımıdır,vakkumlu doğum hakkında bilgiler Vakum inegatif basınç yaratabilen bir alete bağlı bir boru ve bu borunun ucunda bebeğin başına uygulanacak çeşitli çaplarda çan adı verilen metal veya plastik aletlerden oluşan bir mekanizmadır. Çan bebeğin başının saçlı derisine dikkatlice...
  5. Hayalim

Hayalim

Mrhba Iyi aksamlar buraya yeni katildim 8 aylik evliyim esimle cocuk yapmaya karar verdik adetim düzenli yumurtlama günümde iliskiye girdik 20 haziranda adet olmam gerekiyordu 21 haziranda oldum fakat normal adet kanamasindan cok farkliydi ilk pembe leke seklinde geldi sonra kayboldu 2ci gün kirmizilasti bugn 3cü günüm ve kesildi normalde adet oldugum ilk günü cok sancim olurdu ve 6-7 gün...

Sayfayı Paylaş