gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Sira Tepkİlerİ

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Sıra Tepkileri Kişinin kurduğu iletişimlerde, onun kişiliğinin ve iletişim bilgisinin etkisi kadar, hangi rolü oynadığının, hangi değerleri benimsediğinin de önemi vardır. Diyelim ki Ahmet Bey kuyrukta bekliyor ve kuyruğun ön tarafına birisi kaynak yapıyor. Ahmet Bey bu münasebetsizi nasıl uyarır? Şüphesiz ki Ahmet Bey ait olduğu ekol ve dünya görüşüne uygun bir dil kullanacaktır. Şimdi bu tipleri bir görelim: Klasik Tepki : Sıraya geç kardeşim! Neoklasik Tepki : Şeker kardeşim sıraya geçiver.
    Realist Tepki : Sıra var!
    Sürrealist Tepki : Sallandıracaksın bunlardan ikisini Kızılay´da bak bir daha yapabiliyorlar mı!
    Romantik Tepki : Beyefendi galiba sırayı görmediniz.
    Natüralist Tepki : Sırana geç!
    Modern Tepki : Efendim insanımız eğitimsiz. Halbuki Avrupa’da...
    Post-Modern Tepki : Sırana geç lan ayı!
    Uzlaştırıcı Tepki : Acelesi olmasa öne geçmezdi; üzmeyin garibi...
    Devrimci Tepki : Alt yapı sorunları çözülmeden halkımız sıraya geçmez. Devrim olunca herkes hizaya gelecek.
    Kaderci Tepki : İki dakika fazla beklesek kıyamet mi kopar? Kısmetse hepimizin işi görülür.
    Septik – Kuşkucu Tepki : Ön ve arka kavramları görecelidir. O tarafın ön taraf olduğuna kim karar verdi? Öne geçtiğini zanneden, aslında arkaya geçmiş olabilir.
    Kant’cı Tepki : Efendim algılanmayan şeyler yok demektir. Bakmayın o tarafa,adam yok olur.
    Kötümser Varoluşçu Tepki : Herkes bir gün ölecek. Onurlu bir şekilde bekleyin. Bir gün o adamda ölecek...
    İyimser Varoluşçu Tepki : Sıkmayın canınızı, şu anın tadını çıkarmaya çalışın. Bakın ne güzel hayattasınız ve birileri önünüze geçebiliyor.
    Hümanist Tepki : İnsanlık bir bütündür. Birimiz hepimiz, hepimiz birimiz için... Dolayısıyla birimiz öne geçince, aslında hepimiz öne geçmiş oluyoruz

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Sira Tepkİlerİ
    Post-Modern Tepki : Sırana geç lan ayı!:hhh:

çok modern bi tepki:hhh:

Sira Tepkİlerİ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Simdi sira parmaklarda :))

Simdi sira parmaklarda :))

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. ÖlÜmÜm Sirasinda

ÖlÜmÜm Sirasinda

Ölümüm sırasında AZRAİL'le konuştuklarım Sabah kalktım. Güzelce kahvaltımı da yaptım ve işe gittim. Klasik bir gün... Diğerleri gibi, sıradan bir başlangıç... Nöbetçi arkadaştan öğrendiğime göre, gece problem çıkmamış cihazlarda. Bu iyi haber işte! Zaten dünden devam eden 2 tane sistem arızası vardı. Cihaz odasındaki klimalar da problemli. Hem de ta kurulduğu günden beri! Bugünde firmanın...
  3. Simdide sira Barbie Bebeklerde...

Simdide sira Barbie Bebeklerde...

barbie bebek resimleri hamile barbie bebek
  4. Tepkiler :)

Tepkiler :)

KLASİK TEPKİ: Sıraya geç kardeşim NEOKLASİK TEPKİ: Şeker kardeşim sıraya geçiver REALİST TEPKİ: Sıra var SURREALİST TEPKİ: Sallandıracaksın bunlardan ikisini kızılay da bak bir daha yapabiliyorlar mı? ROMANTİK TEPKİ: Beyefendi galiba sırayı görmediniz NATURALİST TEPKİ: Sırana geç MODERN TEPKİ: Efendim insanımız eğitimsiz. Halbuki Avrupa da POST-MODERN: Sırana geç lan ayı!...
  5. Doğum Sirasinda Vakum Uygulamasi

Doğum Sirasinda Vakum Uygulamasi

bebeğin vakkumla alınması,vakkumlu doğum nasıl olur,vakkumlu doğum nasıl yapılır,vakkumlu doğum zararlımıdır,vakkumlu doğum hakkında bilgiler Vakum inegatif basınç yaratabilen bir alete bağlı bir boru ve bu borunun ucunda bebeğin başına uygulanacak çeşitli çaplarda çan adı verilen metal veya plastik aletlerden oluşan bir mekanizmadır. Çan bebeğin başının saçlı derisine dikkatlice...

Sayfayı Paylaş