gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Siradaki bir unutmakti

Konu, 'Çöplük' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

[​IMG]Resimi orjinal boyutlarda görüntülemek için buraya tıklayınız..( Orjinal Boyut: 750x503 ve 331KB )

Bir ayrılıktaydı,
    Senin aldıkların,
    Benim kaybettiklerim.
    Bana bir unutmak bıraktın...

Bir aşk,
    Bir ayrılık,
    Sıradaki bir unutmaktı.
    Ben şimdi;
    Bir unutmanın, unutamamasındayım.
    Sen neredesin?..

alinti

Son düzenleme: 26 Kasım 2008
Siradaki bir unutmakti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ÖlÜmÜm Sirasinda

ÖlÜmÜm Sirasinda

Ölümüm sırasında AZRAİL'le konuştuklarım Sabah kalktım. Güzelce kahvaltımı da yaptım ve işe gittim. Klasik bir gün... Diğerleri gibi, sıradan bir başlangıç... Nöbetçi arkadaştan öğrendiğime göre, gece problem çıkmamış cihazlarda. Bu iyi haber işte! Zaten dünden devam eden 2 tane sistem arızası vardı. Cihaz odasındaki klimalar da problemli. Hem de ta kurulduğu günden beri! Bugünde firmanın...
  2. Sira Tepkİlerİ

Sira Tepkİlerİ

Sıra Tepkileri Kişinin kurduğu iletişimlerde, onun kişiliğinin ve iletişim bilgisinin etkisi kadar, hangi rolü oynadığının, hangi değerleri benimsediğinin de önemi vardır. Diyelim ki Ahmet Bey kuyrukta bekliyor ve kuyruğun ön tarafına birisi kaynak yapıyor. Ahmet Bey bu münasebetsizi nasıl uyarır? Şüphesiz ki Ahmet Bey ait olduğu ekol ve dünya görüşüne uygun bir dil kullanacaktır....
  3. Simdide sira Barbie Bebeklerde...

Simdide sira Barbie Bebeklerde...

barbie bebek resimleri hamile barbie bebek
  4. Namazdaki Okunan Surelerin Siralari

Namazdaki Okunan Surelerin Siralari

Ben namaz basladigimda asa yukari 14-15 yasindaydim o zamanlar daha pek cok sure bilmiyordum 8 tane biliyordum. Enistem sagolsun bana siralamasini yazdi onlarin ve öyle okuyordum hep. Ama artik daha fazla sure ögrendim ve onlarida namazda okumak istiyorum. Bana bilen birisi Surelerin namazda okunus siralarini yaza bilirimi? Yada nereden baka bilirim bu siralamaya? Yardimci olursaniz kizlar cok...
  5. Doğum Sirasinda Vakum Uygulamasi

Doğum Sirasinda Vakum Uygulamasi

bebeğin vakkumla alınması,vakkumlu doğum nasıl olur,vakkumlu doğum nasıl yapılır,vakkumlu doğum zararlımıdır,vakkumlu doğum hakkında bilgiler Vakum inegatif basınç yaratabilen bir alete bağlı bir boru ve bu borunun ucunda bebeğin başına uygulanacak çeşitli çaplarda çan adı verilen metal veya plastik aletlerden oluşan bir mekanizmadır. Çan bebeğin başının saçlı derisine dikkatlice...

Sayfayı Paylaş