gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

Sıradan şöminelerden sıkılanlara

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

EE KIŞ GELİNCE SICAK,ATEŞ,DUMAN İNSANA ARI BİR GÜZEL GELİYOR :D ÜŞÜYORUZ ANİ NE OLSUN. ŞÖLE ÇITIR ÇITIR ODUNLARIN ANDIGI KARSISINDA OTURUP SICAK ÇAYIN KAHVENİN YUDUMLANDIGI ŞÖMİNE KİM İSTEMEZKİ...TABİ O ESKİ MODELLER YERİNE YENİLERİ GELDİ AMA BUNLARIN KARSISINDA DA AYNI KEYİF YAPILIR SANIRIM:laugh::laugh:

KAYNAK TRENDİR

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Hepside birbiinden ilginç... Şömineleri pek sevmezdim ama bunları gördükten sonra fikrim değişir gibi oldu..
    Paylaşım için teşekkürler melek...

3. zaga

zaga Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18

bu dekora bayıldım,çok doğal

4. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    hepside çok hoş canım

emeğine sağlıkk

Sıradan şöminelerden sıkılanlara konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. MSN yazı tipinden sıkılanlara

MSN yazı tipinden sıkılanlara

modelli yazılar msn yazı modelleri modelli yazı yazma modelleri yazi arkadaşlar msn deki yazı tiplarinden sıkıldıysanız iştesize link bu adreste birsürü yazı tipi var indirmek için yazı tipinin sağ alt köşesine tıklamanız yeterli indirdiğiniz yazı tipini denetim masası-yazı tipleri klasörüne kopyalayın işte bu kadaar. link:http://fonts.goldenweb.it/index_file...t/default.html
  2. sıkılanlar fan clup

sıkılanlar fan clup

evet hanımlar ben bütüün gün evdeyim eşim çalışmama da izin vermiyor çocuğumda yok ve sıkılmak için bol bol vaktim var dantel yapmak örgü örmek istemiyorum nasıl vaktimi geçireceğimi şaşırdım bana bir çare dostlar hadi pratik bilgiler verin bana
  3. Doğalgazlı şık Şömineler

Doğalgazlı şık Şömineler

Geçmişte bu şöminelerde odun yakılır ve ısınılırdı Sadece ısınmanın yanında şömineler eve daha iyi bir estetik görünüm kazandırırdı.
  4. Şömineler

Şömineler

Evlerinizde şömine olsun istermisiniz meleklerim o kış ayaklarında onun önünde oturmak hanginiz istemezsiniz ki aynı zamandada evinize bir farklı hava verir işte o şömine modelleri meleklerim
  5. Vay Be Bu Şömineler....

Vay Be Bu Şömineler....

Bravo demek istiyorum bayanlar baksanıza herşey modaya uygun güzellikte neler icat ediyorlar .. Yeni sezonda evlerde modern çalışmalara ağırlık veren şömine firmaları üretmiş oldukları doğalgazlı ve camlı şömine modelleri ile muhteşem bir çalışmaya imzasını attılar.. Evlerde son derece estetik bir görünüm oluştura bu uygulama gören herkesin beğenisini ve ilgisini çekmekte…

Sayfayı Paylaş