gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sıradan Sözler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Sıradan Sözler lazım bana ve kuzenime lütfen bizede yeni sıradan sözleri sunun, gayet sıradan kişilere yazacağız :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sıradan Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. doğum sırasında veletlerin sözü..  :)

doğum sırasında veletlerin sözü.. :)

Şştt, doktor musun nesin, babam bile bu kadar kurcalamadı, çek elini, bak ağlarım -Uleyn şimdi dışarı çıkcam, O2 ciğerlerime gelcek, yakcak böğrümü, sonra işin yoksa ağla .. Üff şimdiden kasıldım haa lan lan lan noluyo -çıkarken gözlerimi kapayayimda anamin ...nı gormeyeyim. -inşallah hemşire popoma vurmak yerine pipimi sıvazlar. -kaderi ben mi o kadar! yarattım - tanri her seyi...
  2. kız isteme sırasında söylenen sözler

kız isteme sırasında söylenen sözler

kız isteme sözleri kız istemede söylenen sözler Bana kız isteme sırasında söylenen sözleri söyleyin yeter
  3. Ajda Pekkan Arada Sırada ŞArkı Sözleri

Ajda Pekkan Arada Sırada ŞArkı Sözleri

ajda pekkan şarkı söleri arada sırada şarkı sözleri ajda pekkan resimleri hakkında bilgiler için yazımıza buyrun arkadaşlar Süper Star Ajda Pekkan her haliyle süper melekler :D:D hem şarkıları hem fiziği hem giyimi herşeyi ile bambaşkadır süper Star Ajda Pekkan. Geçtiğimiz ay evini Huzur evine dönüştüren ve adından daha da çok söz ettiren süper starın sizler için Süper şarkısı olan Arada...
  4. 2012 Sıradan Sözler kısa

2012 Sıradan Sözler kısa

Sıradan Sözler facebook 2012 Sıradan Sözler kısa Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda siz sevgili üyelerimizle ve bizden sıradan sözler isteyen misafirlerimiz ile yılın en güzel kısa sıradan sözlerini paylaşıyoruz. Yarınıma seninle gitmek için bekliyorum seni hadi aç kalbini al beni götür sevginle. öksüz bir sevdanın garip insanıyım kurtar beni seni bekliyorum. karşılıksız...
  5. Sıradan Kısa Mesajlar Sözler Buyrun

Sıradan Kısa Mesajlar Sözler Buyrun

Kısa Sıradan Mesajlar En Güzel Sıradan Mesajlar Sevgili melekler, mesaj olarak atabileceğiniz, face ya da twitter gibi sosyal paylaşım ağlarında kullanabileceğiniz pek çok mesaj konusu açtık sizler için. En son paylaştığımız uzun manalı sözler konusunun ardından şimdi de gayet sıradan mesajlar ile karşınızdayız. Umarız beğenirsiniz.. :) Bir Sıradan insanım Sadece Tek özelliğim Seni...

Sayfayı Paylaş