gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Sıradışı ayaklara

Konu, 'Moda Güncel' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Sıradışı ve farklılık birde modernlik birarada olsunmu istiyorsunuz işte bunlar sizlere göre ayaklarınız sıradışıyım diye bağıracak :D

2. çatlak

çatlak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    ayy çok güzeller

3. damla19

damla19 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    vay güzlmişte birz fazla yüksek topuklu ya bunlarla yürüyene bravo valla.emegne saglık cnm

4. mystery22

mystery22 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Hepsi çok güzel ama ben en çok bunu beğendim :)

Paylaşım için teşekkürler :) :) :)

5. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    hmm....emeğine sağlık:D

Sıradışı ayaklara konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sıradışı

sıradışı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Ayak

Ayak

rüyada ayak yıkamak rüyada tavuk kesildiğini görmek insan kesmek bir yerinin kesilmesi tavuk ayağı görmek İyi amele, işin devamını sağlayan unsurlara, servetin devamlılığına, Güzel ayak işteki sebat ile elde edilecek hayırlı sonuca, din ve dünya güzelliğine, namazı dosdoğru ve düzenli kılmaya, Günahkarın ayağını güzel görmesi tövbe etmesine, Ayakta görülen kkıl borca, Ayakta görülen ziyade...
  3. Sıradışı Gelinlikler

Sıradışı Gelinlikler

sıradışı gelinlikler Eğer sizlerde benim gelinliğim sıradışı olsun diyenlerdensiniz işte bu gelinlikler tam size göre:) yanlız bazı modellere sanırım hiçbirşekilde kilo problemi yaşamayanlar girebilir ancak çünkü oldukça dar kesim modeller.Bakalım bu sıradışı gelinlikleri beğenecekmisiniz:)
  4. sıradışı gömlekler

sıradışı gömlekler

Beyaz bu senenin modası.hem çalışan meleklerimiz içinde çeşit çeşit farklı düzeylerde giyebileceğimiz gömlek sitili.Aynı zamanda herzaman farklı olmamızı gösterecek şık gömleklerimizi sizlere sunuyorum.
  5. Sıradışı mobilyalar :))))

Sıradışı mobilyalar :))))

Sıradışı derken bu kelimenin bile yetersiz geleceğini biliyorum. hahaha Meleklerim bakın bu mobilyaları nasıl nitelendireceksiniz?Evinizde böyle mobilyalardan ister misiniz? :D:D anam duvara tırmaniyi tutunn hahaha dağınık hatun :D:D buna beste yaptım oy benim eşşek dolabına gurban olduğim hahaha ayyy bundan kesin almalıyım hahaha üstünede göğüs...

Sayfayı Paylaş