gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Sıradışı Gelinlikler

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

sıradışı gelinlikler Eğer sizlerde benim gelinliğim sıradışı olsun diyenlerdensiniz işte bu gelinlikler tam size göre:)
    yanlız bazı modellere sanırım hiçbirşekilde kilo problemi yaşamayanlar girebilir ancak çünkü oldukça dar kesim modeller.Bakalım bu sıradışı gelinlikleri beğenecekmisiniz:)

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık mavi ama benim pek hoşafıma gitmediler doğrusu...

Sıradışı Gelinlikler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sıradışı  gelinlik  hint gelinlik modelleri

sıradışı gelinlik hint gelinlik modelleri

sıradışı gelinlik modelleri hint gelinlik modelleri hint gelinliği gelinlikleri hint gelinlik modelleri, gelinleri, gelinlikleri, gelini, gelinliği Hintliler bu işi biliyor arkadaşlarım, hintli gelinlerin üzerlerinde bulunan renkli gelinlikler gerçekten göz alıcı. Biz kadınlar alışmışız beyaza da bakın hintli gelinlerin giydiği gelinlikler ne kadar hoş. Hem değişiklik olsun evlenince hintli...
  2. Sıradışı güzellikteki Gelinlik modellerine bakınız

Sıradışı güzellikteki Gelinlik modellerine bakınız

Gelinlik modelleri 10 yaş için gelinlikler 10 yaş gelinlikler gelinlik modelleri 12 gelinlik modelleri için Bu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Resmin tam halini görmek için buraya tıklayın. Asıl resim 600x804 boyutlarındadır. Bu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Resmin tam halini görmek için buraya tıklayın. Asıl resim 600x800 boyutlarındadır.
  3. Sıradışı hint gelinlik modelleri

Sıradışı hint gelinlik modelleri

hint gelinlik modelleri kahramanmaraş gelinlik modelleri sıradışı hint bindallı Oldum olası hayran kalmışımdır uzak doğunun mistik havasına. Şimdi sevgili meleklerim sizlerle Hint’li kadınların evlilik törenleri için giydiği birbirinden ilginç mi ilginç gelinlik modellerini sunuyorum.
  4. Sıradışı Vintage Gelinlik Modelleri

Sıradışı Vintage Gelinlik Modelleri

vintage gelinlik modelleri tanju babacan gelinlik modelleri "Zevkler ve renkler tartışılmaz" diyor ve size Vintage'nin son tasarımları olan ve bana göre sıradışı olmanın çok çok üstünde olan ve hatta gelinlik demeye bin şahit ister gibi gelen, yılın gelinlik modelleri hakkında bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz Melek'lerim:) Urban Outfitters vintage stili gelinliklerini...
  5. Son Derece Sıradışı Gelinlikler

Son Derece Sıradışı Gelinlikler

sıradışı gelinlik modelleri sıradışı gelinlikler Balık etekli gelinlikler, straplez ya da uzun kuyruklu gelinlikleri görmüşsünüzdür de şimdi sizlerle paylaşacağımız gelinlikleri eminiz hiç görmemişsinizdir. Listemizde neler yok ki, uzun kuyruk olayını aşmış metrelerce uzunlukta kuyruklu gelinlik, renk cümbüşü halinde rengarenk bir gelinlik, ünlü modacıların şov amaçlı tasarladıkları...

Sayfayı Paylaş