gebe
  1. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63

sıradışı gömlekler

Konu, 'Moda Güncel' kısmında zuzumm_ tarafından paylaşıldı.

Beyaz bu senenin modası.hem çalışan meleklerimiz içinde çeşit çeşit farklı düzeylerde giyebileceğimiz gömlek sitili.Aynı zamanda herzaman farklı olmamızı gösterecek şık gömleklerimizi sizlere sunuyorum. [​IMG]

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha bu kız napıyo :D

3. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    beni al beni al diyo hahaha hahaha

sıradışı gömlekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sıradışı

sıradışı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. gömlek

gömlek

Kadının gömlek giymesi erkeğine, erkeğin gömlek giymesini karısına, Gömlek kişinin din ve dünyalığına, ilim ve irfanına yahut müjdeye, Kısa gömlek kederden kurtulup sevince ermeye yahut çocuğa, Çocuk bekleyen kimsenin kısa entari giymesi kız çocuğu olmassına, Gömlekte görülen genişlik ve güzellik kişinin din ve dünyasındaki güzelliğe, onda görülen darlık, yırtıklık vs. kişinin içinde bulunduğu...
  3. gömlekler

gömlekler

Fırfırlarla hareketlenmiş geceleri de rahatlıkla giyilebilecek şıklıkta ki gömlekler yanısıra; sade ve sportif kesimli klasik gömlekler de sezonun trend modellerinden sadece birkaçı. Özellikle hakim veya polo yaka, küçük desenli yada düz görünümlü, renkli seçeneklerden farklı; düz beyazlarda en çok tercih edilenler arasında. Bir kaç sezondur modacılar maskülen tarzın aksine, kadınsılığı...
  4. Sıradışı Gelinlikler

Sıradışı Gelinlikler

sıradışı gelinlikler Eğer sizlerde benim gelinliğim sıradışı olsun diyenlerdensiniz işte bu gelinlikler tam size göre:) yanlız bazı modellere sanırım hiçbirşekilde kilo problemi yaşamayanlar girebilir ancak çünkü oldukça dar kesim modeller.Bakalım bu sıradışı gelinlikleri beğenecekmisiniz:)
  5. Gömlekler

Gömlekler

bayan gömlekleri şık gömlekler Gömlek sevenler sevmeyenler mutlaka vardır eger gömlek seviyorsanız bu gömleklere bakmalısınız oldukça güzel ve heryerde hiç düşünmeden giyebilceginiz bu gömlekler nasıl???

Sayfayı Paylaş