gebe
  1. Stilİstanbul

Stilİstanbul Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Sıradışı jean tasarımlar..

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Stilİstanbul tarafından paylaşıldı.

Sevğili melekler sizler için ilginç jean modeleri seçtim dilerim beyenirsiniz.Sizde benim gibi Jean modelerin tekdüzeliğinden sıkıldıysanız bu tasarımlar tam size göre..... . [​IMG] Bu benim favorim sıradışı ve feminen...

Bu elbise kimbilir kaç kot pantolondan yapılmış...:)))

farklı bir aksesuar olmuş...

Çok havalı asla terlemezsiniz:)))))))))

Sıradışı jean tasarımlar.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sıradışı

sıradışı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Sıradışı Gelinlikler

Sıradışı Gelinlikler

sıradışı gelinlikler Eğer sizlerde benim gelinliğim sıradışı olsun diyenlerdensiniz işte bu gelinlikler tam size göre:) yanlız bazı modellere sanırım hiçbirşekilde kilo problemi yaşamayanlar girebilir ancak çünkü oldukça dar kesim modeller.Bakalım bu sıradışı gelinlikleri beğenecekmisiniz:)
  3. Sıradışı Çekimler

Sıradışı Çekimler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Sıradışı ayakkabılar

Sıradışı ayakkabılar

sıradışı ayakkabılar Bunlar pek görmeye alışık olmadığımız tarz ayakkabılar kızlar sıradışı olmak isteyen meleklere örnekler.
  5. sıradışı gömlekler

sıradışı gömlekler

Beyaz bu senenin modası.hem çalışan meleklerimiz içinde çeşit çeşit farklı düzeylerde giyebileceğimiz gömlek sitili.Aynı zamanda herzaman farklı olmamızı gösterecek şık gömleklerimizi sizlere sunuyorum.

Sayfayı Paylaş