gebe
  1. sılam_nisa

sılam_nisa Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.024
    Ödül Puanları:
    113

Sıradışı mobilyalar :))))

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında sılam_nisa tarafından paylaşıldı.

Sıradışı derken bu kelimenin bile yetersiz geleceğini biliyorum. hahaha Meleklerim bakın bu mobilyaları nasıl nitelendireceksiniz?Evinizde böyle mobilyalardan ister misiniz? :D:D [​IMG]

[​IMG] anam duvara tırmaniyi tutunn hahaha

[​IMG] dağınık hatun :D:D
    [​IMG] buna beste yaptım oy benim eşşek dolabına gurban olduğim hahaha

[​IMG]ayyy bundan kesin almalıyım hahaha üstünede göğüs kısmına yane bir çekmece daha koymuşlar hahaha

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113
    Sıradışı kelimesinin yanına ben birde uçuk kaçık kelimesini eklemek istiyorum mobilyalar harbi uç noktalarda acaip uçuk kaçık kim nasıl kullanacaksa hahaha kesin uçuk kaçık biri kullanır diye düşünüyorum:D

sılam_nisa bunu beğendi.
  3. mor menekşe

mor menekşe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
  4. sılam_nisa

sılam_nisa Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.024
    Ödül Puanları:
    113
    hımm evet bu çok daha iyi oldu ''Sıradışı-Uçuk-Kaçık Mobilyalar'' hahaha kullanan varsa görmek isterim ya nasıl biri :D:D

5. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

canım benim :) bunlar bizlere göre değil(yani bana) kafam zaten karışık bunlar evimde olsa heralde kafam dahada dağınık olur.emeğine teşekkürler tatlım

sılam_nisa bunu beğendi.
Sıradışı mobilyalar :)))) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sıradışı

sıradışı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Sıradışı Balonlar!

Sıradışı Balonlar!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Sıradışı Gelinlikler

Sıradışı Gelinlikler

sıradışı gelinlikler Eğer sizlerde benim gelinliğim sıradışı olsun diyenlerdensiniz işte bu gelinlikler tam size göre:) yanlız bazı modellere sanırım hiçbirşekilde kilo problemi yaşamayanlar girebilir ancak çünkü oldukça dar kesim modeller.Bakalım bu sıradışı gelinlikleri beğenecekmisiniz:)
  4. Sıradışı ayaklara

Sıradışı ayaklara

Sıradışı ve farklılık birde modernlik birarada olsunmu istiyorsunuz işte bunlar sizlere göre ayaklarınız sıradışıyım diye bağıracak :D
  5. sıradışı gömlekler

sıradışı gömlekler

Beyaz bu senenin modası.hem çalışan meleklerimiz içinde çeşit çeşit farklı düzeylerde giyebileceğimiz gömlek sitili.Aynı zamanda herzaman farklı olmamızı gösterecek şık gömleklerimizi sizlere sunuyorum.

Sayfayı Paylaş