gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

sıradışı nickler

Konu, 'msn nickleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

sıradışı msn nickleri sıradışı nickler siradisi nickler sıra dışı farklı msn nickleri Uzun qeceLerde uykumsa virquLum..bu kısa cumLede soN noktadır öLümüm...!(.)
    υzυη qє¢єℓєя∂є υукυмѕα νιяqυℓυм..вυ кıѕα ¢υмℓє∂є ѕση ησктα∂ıя öℓüмüм...!(.)

אא!!қαй׀йαяαв׀мđ׀я!!אא

яαуıηαкσуυмнαуαтıмıηтєкναgσηυтяєηιηι,gιтмєgємєαємιηєтєкνєѕσηѕєƒєяєуιм

yαηℓıѕ zαмαη уαηℓıѕ ιηѕαη тυтυηмαк ιмкαηѕız вıктıм уαмαℓı ѕєν∂αℓαя∂αη уαηℓıѕ вαнαя кıѕ qυηєѕι уσяυℓ∂υм нєя вυℓ∂υqυм∂α кαувєтмєктєη ѕєηι кıуαмєтє кα∂αя кαραттıм кαℓвιмι..

Her qeLen, yine qiDeN oLaraK iz ßıraKıR.!

ßuqun qunLerdeN i$YaNnN!

İçimde $aklı bi kaçak çocuk!Korku doLu bakı$LarıyLa qizLenirken iz bırakmı$ anıLarıyLa $evqiLi..

Sevme beni sevdalrdn vurqunlr yedim bana çok qorduun askı sen ellre ver!Terkedilişm ilk deil alısr qonlm Sevilmedn sevmk var ya o daha betr!

nereye qidersen qit cantanda resmim aklında qulusum olsun ben seni qercekten sevdim!!bitmes demiştim bitmedi!!!

ßi$iM teK $aNatıMız a$KıMı$!

' ¤oº°٠(isminiz)«...evet sendin!beklenen evet sendin özlenen!!...»(ismi?)٠°ºo¤

Kimse ßir $eyler İma £tmesin, Kininiz Varsa Suratıma Kusun, Kusamıosanız Susun.!!

HaTé ~ LoVé
    AşKı ÖdüNÇ aLMıŞTıM ZaTeN ...

kafamda komplo teorileri cirit atıyor.

·$4$anma·$1ßiLékLér!mdék!·$4jiLét ké$iqi onLr·$1aŞkImIzIn bédéLi onLr·$4zaLim!n diŞ !zLer!

eqєя вυ вiя σуυиѕα вєи∂є σуиυуσяυм ! Aмα şυиυ вiℓki вєи αѕℓα уєиiℓмiуσяυм ...

qeLsene dedi bana, kaLsana dedi.. quLsene dedi bana öLsene dedii..qeLdim..kaLd[SIZE=2]ım..quLdum.. ÖLDÜM...!![/SIZE]

[SIZE=2][SIZE=2]...ALd[/SIZE][FONT=MS Shell Dlg][SIZE=2]ıGım HeR NeFeSe BoRcum var ArTık YüReGiMi GüLDüReCeGim ...[/SIZE][/FONT][/SIZE]

[SIZE=2][FONT=MS Shell Dlg][SIZE=2][B][U][SIZE=2][COLOR=#d393e3]sana aqlayan kimdi seni kim candan sevdi ne hale dustum şimdi qoz yaşlarım anlatır...[/COLOR][/SIZE][/U][/B][/SIZE][/FONT][/SIZE]

[SIZE=2][FONT=MS Shell Dlg][SIZE=2][B][U][SIZE=2][COLOR=#d393e3][SIZE=1]]¤oº°[/SIZE][FONT=MS Shell Dlg][SIZE=1]٠[/SIZE][/FONT][FONT=MS Shell Dlg][SIZE=1]ζαl[/SIZE][/FONT][FONT=MS Shell Dlg][SIZE=1]їм ѕє[/SIZE][/FONT][FONT=MS Shell Dlg][SIZE=1]η[/SIZE][/FONT][FONT=MS Shell Dlg][SIZE=1]ї[/SIZE][/FONT][FONT=MS Shell Dlg][SIZE=1]η Άllα[/SIZE][/FONT][FONT=MS Shell Dlg][SIZE=1]ђ'ї[/SIZE][/FONT][FONT=MS Shell Dlg][SIZE=1]η [/SIZE][/FONT][FONT=MS Shell Dlg][SIZE=1]ү[/SIZE][/FONT][FONT=MS Shell Dlg][SIZE=1]σ[/SIZE][/FONT][FONT=MS Shell Dlg][SIZE=1]қ м[/SIZE][/FONT][FONT=MS Shell Dlg][SIZE=1]μ[/SIZE][/FONT][FONT=MS Shell Dlg][SIZE=1]¿[/SIZE][/FONT][FONT=MS Shell Dlg][SIZE=1]٠[/SIZE][/FONT][FONT=MS Shell Dlg][SIZE=1]°ºo¤[[FONT=MS Shell Dlg][SIZE=2][COLOR=#06502f]μημ[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=MS Shell Dlg][SIZE=2][COLOR=#06502f]т[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=MS Shell Dlg][SIZE=2][COLOR=#06502f]μ[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=MS Shell Dlg][SIZE=2][COLOR=#06502f]Яѕ[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=MS Shell Dlg][SIZE=2][COLOR=#06502f]μη [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=MS Shell Dlg][SIZE=2][COLOR=#06502f]ї[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=MS Shell Dlg][SIZE=2][COLOR=#06502f]ς[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=MS Shell Dlg][SIZE=2][COLOR=#06502f]ї[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=MS Shell Dlg][SIZE=2][COLOR=#06502f]η [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=MS Shell Dlg][SIZE=2][COLOR=#06502f]ү[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=MS Shell Dlg][SIZE=2][COLOR=#06502f]αηα [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=MS Shell Dlg][SIZE=2][COLOR=#06502f]ү[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=MS Shell Dlg][SIZE=2][COLOR=#06502f]αηα..μημ[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=MS Shell Dlg][SIZE=2][COLOR=#06502f]т[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=MS Shell Dlg][SIZE=2][COLOR=#06502f]μ[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=MS Shell Dlg][SIZE=2][COLOR=#06502f]яѕ[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=MS Shell Dlg][SIZE=2][COLOR=#06502f]μη δlμ[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=MS Shell Dlg][SIZE=2][COLOR=#06502f]м ѕ[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=MS Shell Dlg][SIZE=2][COLOR=#06502f]αηα [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=MS Shell Dlg][SIZE=2][COLOR=#06502f]ь[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=MS Shell Dlg][SIZE=2][COLOR=#06502f]αηα..ζα[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=MS Shell Dlg][SIZE=2][COLOR=#06502f]м[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=MS Shell Dlg][SIZE=2][COLOR=#06502f]αη [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=MS Shell Dlg][SIZE=2][COLOR=#06502f]ь[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=MS Shell Dlg][SIZE=2][COLOR=#06502f]α[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=MS Shell Dlg][SIZE=2][COLOR=#06502f]ѕІ[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=MS Shell Dlg][SIZE=2][COLOR=#06502f]ρ [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=MS Shell Dlg][SIZE=2][COLOR=#06502f]қ[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=MS Shell Dlg][SIZE=2][COLOR=#06502f]αηαγαη [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=MS Shell Dlg][SIZE=2][COLOR=#06502f]ү[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=MS Shell Dlg][SIZE=2][COLOR=#06502f]α[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=MS Shell Dlg][SIZE=2][COLOR=#06502f]я[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=MS Shell Dlg][SIZE=2][COLOR=#06502f]αηα μημ[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=MS Shell Dlg][SIZE=2][COLOR=#06502f]т[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=MS Shell Dlg][SIZE=2][COLOR=#06502f]μ[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=MS Shell Dlg][SIZE=2][COLOR=#06502f]яѕ[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=MS Shell Dlg][SIZE=2][COLOR=#06502f]μη.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/U][/B][/SIZE][/FONT][/SIZE]

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: sıradışı nickler
    paylaşımın için teşekkürler canım emeğine sağlık

sıradışı nickler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sıradışı

sıradışı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. sıradışı olmayı sevenlere değişik ilginç düşündüren kapak nickler burada!!!

sıradışı olmayı sevenlere değişik ilginç düşündüren kapak nickler burada!!!

düşündüren msn nickleri değişik kapak nickler sıradışı msn nickleri sıradışı nickler ilginç kapak Hayatı Komedi Sananlar "SON" Espriyi İyi Düşünsün! Sen beni öyle bir hale getirdin ki dostlarım bile güldü ama ben seni öyle bir hale getireceğim ki düşmanların bile ağlayacak! -Ne beni unut ne bana bulaş aşkı AŞ ihaneti AŞ ölümüne bulaş ölümle dalaş ama yavaş yavaş seviyorsaN...
  3. farklı sıradışı msn nickleri

farklı sıradışı msn nickleri

sıradışı aşk sözleri sıradışı sözler melekler mekanı farkı ile msn nickleri mesajlar fark yaratmayı sevenler için farklı msn nickleri buyrun :):) msn ıçin farklı nickler- нαуαттα кαяşιмα çιкαη єη zαναℓℓι ∂öηєкѕιη... нєяşєуι ѕσя∂υğυм нαуαт вєηι яαнαт вιяαк яσ¢к,мєтαℓ νє ƒяρ ує “şєутαη ιşι” ∂ιуєηℓєя.¢єναρ νєяιη :”şєутαη вυηυη ηєяєѕιη∂є?” уιηє ѕєηѕιz güηєş вαтıуσя..уιηє ѕєηѕιz αкşαм...
  4. Sıradışı Gelinlikler

Sıradışı Gelinlikler

sıradışı gelinlikler Eğer sizlerde benim gelinliğim sıradışı olsun diyenlerdensiniz işte bu gelinlikler tam size göre:) yanlız bazı modellere sanırım hiçbirşekilde kilo problemi yaşamayanlar girebilir ancak çünkü oldukça dar kesim modeller.Bakalım bu sıradışı gelinlikleri beğenecekmisiniz:)
  5. sıradışı gömlekler

sıradışı gömlekler

Beyaz bu senenin modası.hem çalışan meleklerimiz içinde çeşit çeşit farklı düzeylerde giyebileceğimiz gömlek sitili.Aynı zamanda herzaman farklı olmamızı gösterecek şık gömleklerimizi sizlere sunuyorum.

Sayfayı Paylaş