gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

sıradışı olmayı sevenlere değişik ilginç düşündüren kapak nickler burada!!!

Konu, 'msn nickleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

düşündüren msn nickleri değişik kapak nickler sıradışı msn nickleri sıradışı nickler ilginç kapak
    Hayatı Komedi Sananlar "SON" Espriyi İyi Düşünsün!

Sen beni öyle bir hale getirdin ki dostlarım bile güldü ama ben seni öyle bir hale getireceğim ki düşmanların bile ağlayacak!

-Ne beni unut ne bana bulaş aşkı AŞ ihaneti AŞ ölümüne bulaş ölümle dalaş ama yavaş yavaş

seviyorsaN Yanımda olursun SewmiosaN elin olursun Umurumda DeiLki 2 biraya Sende Unutulursun

Ses Etmesemde Öfkem Saklı Son Bakışımda Bir Tokat Atıp Gitmek Vardı Ama... Alıcağın Olsun..Oda Değmez Sanaa

HANI SADECE OLUM AYIRIRDI BIZI, SOYLE SEVGILIM...HANGIMIZ öLDü??

вєηιм кαяαηℓιкℓαяιм σηℓαя..
    ѕєηιη αу∂ιηℓιкℓαяιη αятα кαℓαηℓαя..

söylenmemiş sözlerin ağrısı
    rüzgarın kayaları aşındırması gibi
    aşındırıyor
    canımı tenimden
    ömrümün en ince yerindeyim umduğum
    tut ellerimden....

·÷±‡±...qeçTim dünya hevesinden·÷±‡±

Eskiden Altını Çizdiklerimin Şimdi Üstünü Çiziyorum !

kayß0Ldum y0Lumu kaYßettim ßn
    0yunu kaYßettim d0Lanır durur RUHUM

mutLuLuquM çoktaN ifLas etmi$ itiRas hakkım YhoK biLioRm..!!

1 fısıLtı qißi ßaZeN eN büyüK cıqLıkLaR..!!

enDopLazmiK biR kuLum

++ | kıRık kanaTLaRımLa haLa uçmaya CaLı$an ßir méLéqim $imdi |++

ßLLi ki yoRuLmu$um...İyidé néRéYé kaDaR ßu oyunLaR...İçimDéki kaRanLıkTa kayßoLmu$um...NéRéyé kaDaR ßu Yok oLu$LaR .. ??

Ték ßir korku VarDı İçimi üRpérTén...ßiLékLéRimDé ki ßu yaRaLaRı kanaTaßiLécék Ték aCımdı...Ya öLméLiyDim aRtık Yada yok oLmaLı...ßéLki dé HéR aCı İçindé ya$anmaLı...

ÇıqLıkLaR Duymak isTioR kuLakLaRım...Ya aTmaLıyım Taa DéRindén Yada aTTıRmaLıyım ßi YéRLéRdén...
    kan qöRmék isTiyoR qözLéRim Ya KésméLiyim ßiLékLéRimi Yada kanaTmaLıyım Tüm yaRaLaRı...
    öLüm isTiyoR ßédénim...Ya öLDürméLiyim qéCici VaRLıqımı Yada öLdüRméLiyim ßüTün anıLaRı !!!

Ölümün göbek adı olsa da ”yokluğun”…
    İşini çok iyi biliyor zalim sessizlik…
    Lâkin çok temiz koyuyor bu bedene sensizlik…

íLĸ Ďëƒã ãŷäĝIма каDая GёĹĎїи
    DаHа ÖйČē aĜLäяKзи ĠŏЯмємї$τїм sєиї
    ßа$ ućuмDа DuяDuи
    őżLεDїĝiиi ЅÖЧLзđiл
    ćêŵâр vёяёмзdїм
    ьıяактιĝıл ġÜLLэяї KоKLаУамаDıм
    Vз Ѕеи ģїDeяKёи аУаğа KaLKıp
    УοLcu eDэмeDїм
    Kusuяа ßаKмa!
    Dύи GeCe ôLмü$TüM..!

ѕEωîу0яυм Dİуi$iη αğιZ αLι$şкαηLιğιумιѕ... !

2. Reeny

Reeny Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hmm güzeller :)

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

4. eficixmM

eficixmM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    paylaşm için tesekkurler guzeller

sıradışı olmayı sevenlere değişik ilginç düşündüren kapak nickler burada!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sıradışı nickler

sıradışı nickler

sıradışı msn nickleri sıradışı nickler siradisi nickler sıra dışı farklı msn nickleri Uzun qeceLerde uykumsa virquLum..bu kısa cumLede soN noktadır öLümüm...!(.) υzυη qє¢єℓєя∂є υукυмѕα νιяqυℓυм..вυ кıѕα ¢υмℓє∂є ѕση ησктα∂ıя öℓüмüм...!(.) אא!!қαй׀йﻱαяαв׀мđ׀я!!אא яαуıηαкσу∂υмнαуαтıмıηтєкναgσηℓυтяєηιηι,gιтмєgєℓмєαℓємιη∂єтєкνєѕσηѕєƒєя∂єуιм yαηℓıѕ zαмαη уαηℓıѕ ιηѕαη тυтυηмαк ιмкαηѕız вıктıм...
  2. değişik ve ilginç gelin takıları burada

değişik ve ilginç gelin takıları burada

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. şimdiye kadar ki en değişik nickler burada!!

şimdiye kadar ki en değişik nickler burada!!

Hareketli ve hareketsiz en güzel ve değişik nickler burada... Beğendiğiniz sözleri siz de sosyal paylaşım ağların da, kendi profil sayfalarınız ile birlikte dilerseniz whatsapp durum sözleri gibi yerler de kullanabilirsiniz. oLmaz oLsun ßöyLe a$k.. Sen ßenden uzakda ßen Senden uzak..! cok agladim gormesen de! cok ozledim seni .. masallar gercek degil ne kadar hayal etseM de senle...
  4. Kapak Nickler

Kapak Nickler

sıradışı sözler facebook HéRKés Kéndini AR†iS† saniOr.Ama ßiLmiOrLArqi Yöné†mén ßénim.isDéDiqimé RoL wéRiRim isDéDiqimé YoL.!.. ßumuyDu Hayat Déd!q|éri Hayat a$|ınDa q0sq0camaN ß!r rüya Uyan Art|q ß!tt! Rüya éLé$tiRmé ßéN!.. ßéYéndiYSén takD!R éD....! h0$una qiTmi0r muyum kaFana taqMa siKdiR éDD..! ' séninLé i$im ßitmédi ßitméz, a$k qün yüzü qörmédi qörméz sana söyLemeye deqmedi deqmez...
  5. İlginç olmayı sevenlere

İlginç olmayı sevenlere

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş