Sıradışı Orta Sehpa Modelleri ile Salonlarınızda Değişim Gerçekleştirebilirsiniz.

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Sıradışı Orta Sehpa Modelleri ile Salonlarınızda Değişim Gerçekleştirebilirsiniz.
Orta sehpalara her odada ihtiyaç duyarız. Bir evde birden fazla orta sehpa bulunması gerek dekorasyon değişimi gerçekleştirilmesinin sık yapılması gerekse trend değişime ayak uydurmadan kaynaklanan bir durumdur. Yazlıklarınızda, dağ evlerinizde, kış dönemi gerçekleştirdiğiniz farklı oda dekorasyonlarınızda ahşap ağırlıklı orta sehpalara ihtiyaç duyuyorsanız aşağıya eklemiş olduğum resim galerisinden birkaçını tercih ederek odalarınızda özel alan zenginlikleri elde edebilirsiniz. Oda dekoratifliklerinizde işte bu diyebileceğiniz birbirinden ilginç, fonksiyonel, alanı geniş ve değişik konsepti ile etkileyici ortam oluşturabileceğiniz orta sehpalara göz atmak ister misiniz?

Sıradışı-ve-Yaratıcı-Orta-Sehpa-Modelleri.jpg
Sıradışı-ve-Yaratıcı-Orta-Sehpa-Modelleri-2.jpg

Yeni sezon orta sehpa modelleri arasından seçtiğim en beğenilen sehpa modelleri seçiminde verdiğim örnekleri birçok mağazada benzer tasarımlarda bulabileceksiniz. Sizlere dekor değişiminizde farklı bir tarz ve her daim ekonomik bir çeşit dekor unsurunu sunmuş bulunmaktan mutluluk duyuyorum. Keyifli seçimler dilerim. Ben en alt sıradaki orta sehpaya bayıldım ya siz?

Sıradışı-ve-Yaratıcı-Orta-Sehpa-Modelleri-3.jpg
Sıradışı-ve-Yaratıcı-Orta-Sehpa-Modelleri-4.jpg
Sıradışı-ve-Yaratıcı-Orta-Sehpa-Modelleri-9.jpg

Geri