gebe
  1. Ayşegül AYRANCI

Ayşegül AYRANCI Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    192
    Ödül Puanları:
    63

Sıradışı Orta Sehpa Modelleri ile Salonlarınızda Değişim Gerçekleştirebilirsiniz.

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında Ayşegül AYRANCI tarafından paylaşıldı.

Orta sehpalara her odada ihtiyaç duyarız. Bir evde birden fazla orta sehpa bulunması gerek dekorasyon değişimi gerçekleştirilmesinin sık yapılması gerekse trend değişime ayak uydurmadan kaynaklanan bir durumdur. Yazlıklarınızda, dağ evlerinizde, kış dönemi gerçekleştirdiğiniz farklı oda dekorasyonlarınızda ahşap ağırlıklı orta sehpalara ihtiyaç duyuyorsanız aşağıya eklemiş olduğum resim galerisinden birkaçını tercih ederek odalarınızda özel alan zenginlikleri elde edebilirsiniz. Oda dekoratifliklerinizde işte bu diyebileceğiniz birbirinden ilginç, fonksiyonel, alanı geniş ve değişik konsepti ile etkileyici ortam oluşturabileceğiniz orta sehpalara göz atmak ister misiniz?

Sıradışı-ve-Yaratıcı-Orta-Sehpa-Modelleri.jpg Sıradışı-ve-Yaratıcı-Orta-Sehpa-Modelleri-2.jpg

Yeni sezon orta sehpa modelleri arasından seçtiğim en beğenilen sehpa modelleri seçiminde verdiğim örnekleri birçok mağazada benzer tasarımlarda bulabileceksiniz. Sizlere dekor değişiminizde farklı bir tarz ve her daim ekonomik bir çeşit dekor unsurunu sunmuş bulunmaktan mutluluk duyuyorum. Keyifli seçimler dilerim. Ben en alt sıradaki orta sehpaya bayıldım ya siz?

Sıradışı-ve-Yaratıcı-Orta-Sehpa-Modelleri-3.jpg Sıradışı-ve-Yaratıcı-Orta-Sehpa-Modelleri-4.jpg Sıradışı-ve-Yaratıcı-Orta-Sehpa-Modelleri-9.jpg

Sıradışı Orta Sehpa Modelleri ile Salonlarınızda Değişim Gerçekleştirebilirsiniz. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dekoratif Orta Sehpa Modelleri

Dekoratif Orta Sehpa Modelleri

sehpa modelleri orta sehpa modelleri orta mermer sehpası Salonlarımızı tamamlayan harika bir detaydır çoğu zaman bu sehpalar... ve şimdi öyle harika ve farklı modelleri var ki... herkesin zevkine uygun bir sehpa bulacağından eminim...işte o sehpa modellerinden birkaçı...
  2. Enteresan Orta Sehpa Modelleri

Enteresan Orta Sehpa Modelleri

sehpa modelleri klasik sehpa modelleri orta klasik orta Farklılığı ve farklı olmayı seveneler için.... Klasik herkezin kullandığı modellerin dışında bi tasarım... Sehpalar hem salonunuza şıklık katmak ,hem yeri geldiğinde kahvenizin ve dergilerinizin kurtarıcısıdır. Herkezin zevkleri farklıdır.Kimi sıradan olamayı seçerken kimide benimki herkezden farklı olsun der.İşte tam farklılığı...
  3. Cam orta sehpa modelleri

Cam orta sehpa modelleri

Orta sehpa modelleri Cam sehpa Ben orta sehpa sevmem o yüzden de evime almadım. Ama servis için iki takım zigon sehpa aldım.Çok şık Zigon sehpa modelleri mevcut. Ama sizde annem gibi orta sehpasız ev mi olur diyorsanız salonların ortasında duran sehpalarınızı tamamen camdan yapılmış olarak seçebilirsiniz. Taşıyıcılarında veya üzerinde, hiç bir yerde başka bir malzeme olmadan yapılmış,...
  4. 2015 Yeni Trend Orta Sehpa Modelleri İle Gelen Değişim

2015 Yeni Trend Orta Sehpa Modelleri İle Gelen Değişim

Salonlarınız için bambaşka görünüm yaratacak farklı bir dekor değişimi yapmak istiyorsanız orta sehpa modelleri ile aradığınız değişik görünümü yakalayabilirsiniz. Orta sehpa modelleri ile dekorasyonunuza değişim gerçekleştirmenize fayda sağlayacak ürün tercihinde bulunabilirsiniz. Birbirinden farklı işlevsellikleri, farklı görünümleri ve renk kombinasyonları ile sizlerin aradığınız görsel...
  5. Özel Orta Sehpa Modelleri İle Gelen Dekoratif Ortam

Özel Orta Sehpa Modelleri İle Gelen Dekoratif Ortam

Dekorasyonda pratik kullanım gerçekleştireceğiniz birçok ürün ve aksesuar tercihi hepinizin tercihleri arasında yer almaktadır. Fonksiyonel mobilya tercihleri ile odalarda isteğe ve ihtiyaca cevap veren ürün yelpazesi arasından yapacağınız tercihler arasında yer alan orta sehpa modelleri görünümü ve fonksiyonelliği ile sizlere beklentinizin üzerinde bir kalite ile karşılık vermektedir. Farklı...

Sayfayı Paylaş