gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sırası gelmişken anlamında kullanılan söz hangisidir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

sırası gelmişken anlamında kullanılan söz hangisidir lütfen yazın arkadaşlar

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

. "fırsat düşmüşken, söz bu konudayken" anlamında kullanılan bir söz

sırası gelmişken anlamında kullanılan söz hangisidir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atatürk sözleri ve anlamları

Atatürk sözleri ve anlamları

Ulu önder Atatürk'ün söylediği sözler ve bu sözlerin anlamlarını sizlere vermek istiyoruz arkadaşlarım. Bağzı eski kelimelerle karşılaşabilirsiniz bunun için google size iyi bir kaynak olacaktır diye düşünüyorum. Zaten bütün sözlerin şu anda kullanıldığını da göreceksiniz. Zorlandıklarınızın anlamlarını bizlere sorabilirsiniz. Biz Türkler, bütün tarihimiz boyunca hürriyet ve istiklâle...
  2. doğu medeniyetine özgü olan anlamında kullanılan söz nedir

doğu medeniyetine özgü olan anlamında kullanılan söz nedir

doğu medeniyetine özgü olan anlamında kullanılan söz nedir kızlar merak ediyorum lütfen o sözü yazın.
  3. Uçan Balonda Kullanılan Gaz Hangisi Biliyor musunuz ?

Uçan Balonda Kullanılan Gaz Hangisi Biliyor musunuz ?

Kardeşim uçan balon istedi ,gittim aradım buldum aldım ama bir şeyi de merak ettim, uçan balonun uçnması için içine hangi gazı veriyorlar ? teşekkürler şimdiden :D
  4. 2012 yılında en çok kullanılan tarayıcı hangisi olmuş ?

2012 yılında en çok kullanılan tarayıcı hangisi olmuş ?

Mozilla, Exp, Chrome, yeni çıkan Yandex. Acaba 2012 yılında en çok tercih edilen tarayıcı hangisi olmuş ?
  5. Kan Tahlillerinde Kullanılan Kısaltmaların Anlamları

Kan Tahlillerinde Kullanılan Kısaltmaların Anlamları

Bu konu; Kan Tahlillerinde Kullanılan Kısaltmaların Anlamları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir kontrol ya da rahatsızlık sebebiyle yaptırdığımız kan tahlilini şöyle bir elimize alıp baktığımızda bir yığın kısaltma ve değer görürüz. Ancak normal değerlerin yazması sebebiyle hangi değerin düşük hangi değerin yüksek çıktığını anladığımız bu testlerde düşük ya da yüksek...

Sayfayı Paylaş