gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113

Sırat Dizisi Oyuncuları

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

sırat dizi oyuncuları sırat dizisi oyuncuları sirat dizi oyunculari dizisinin sirat dizisi oyunculari Yakında Star televizyonu ekranlarında yepyeni bir dizi başlıyor.Sırat isimli dizide oynayacak sanatçıların sizlere resimlerini ve oyundaki isimlerini sunuyorum.Bakalım Sırat beklenilen ilgiyi görecek mi? [​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Sırat Dizisi Oyuncuları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sırat Dizisi konusu

Sırat Dizisi konusu

sırat dizisi konusu sirat dizi konusu sırat dizisinin sirat dizisinin dizisi Star tv de yakında başlıyacak olan sırat dizisi konusunu sizler için paylaşıyorum.Dizi furyasında pek yakında yerini alacak olan bu yepyeni dizi bakalım istenilen reytingleri yakalayabilecek mi? Kendilerine ait çiftlikte hep beraber yaşayan, dışarıdan imrenilerek bakılan bir aile görünümündeki Sancaktar Ailesi için...
  2. Sırat Dizisi nerede çekiliyor?

Sırat Dizisi nerede çekiliyor?

nuri dizisi nerede çekiliyor sırat dizisi nerede çekiliyor sırat nerde nerde çekiliyo nuri Yakın bir zamanda ekranlarda başlayacak olan Sırat dizisinin nerede ve ne şekilde çekildiğine dair bilgileri sizlerle paylaşıyorum.Bakalım bu yepyeni başlayacak olan dizi beklenilen ilgiyi ve reytingi görebilecek mi?Bunu ilerleyen günlerde hep birlikte görüp öğrenecez:tik: Başrollerini Rutkay Aziz,...
  3. Sırat Dizisi Final Yapıyor

Sırat Dizisi Final Yapıyor

sırat dizisi bitiyor mu sırat dizisi final sirat final sirat dizi dizisine ne oldu Büyük ümitlerle başlayan usta oyuncuların yer aldığı Star Tv ekranlarında yer alan Sırat diziside beklenilen reytingleri alamadığı için final yapıyor... Tardu Flordun, Rutkay Aziz gibi ünlü oyuncuları kadrosunda toplayan Sırat, ratinglerini toparlayamayınca kaçınılmaz sona geldi. Sırat, 28 Mart Pazartesi...
  4. Babam Sağolsun Dizisi Oyuncuları

Babam Sağolsun Dizisi Oyuncuları

babam sağolsun dizisi oyuncuları babam sağolsun dizi oyuncuları dizi sagolsun oyunculari Babam sağolsun, dizisi, konusu, oyuncuları, nezaman başlıycak hakkında bilgiler Yakında ATV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan Babam Sağolsun dizisinde birbirinden usta oyuncular yer alıyor...İşte Babam Sağolsun dizisinin oyuncu kadrosu Settar Tanrıöğen Doğum Yeri : Denizli Doğum Tarihi : 1962...
  5. Ay Tutulması Dizisi Oyuncuları

Ay Tutulması Dizisi Oyuncuları

ay tutulması dizi oyuncuları ay tutulması dizisi oyuncuları ay tutulması, dizisi, oyuncuları, kimler oynuyor, oyuncu kadrosu hakkında detaylı bilgiler burada Yeni yayın döneminde Star tv ekranlarında yayınlanacak olan Ay Tutulması dizisinin oyuncu kadrosunu bu yazımızda bulabilirsiniz melekler Ay Tutulması Dizisi Oyuncuları Dizide “Haziran Gecesi” ile yıldızı parlayan güzel oyuncu...

Sayfayı Paylaş