gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

sıraya Geççç

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

sırada duranLArın önene geçmeye çelışana TepkiLEr Klasik tepki: "Sıraya geç kardeşim." Neoklasik tepki: "Şeker kardeşiim sıraya geçiver."
    Realist tepki: "Sıra var."
    Sürrealist tepki: "Sallandıracaksın bunlardan ikisini Kızılay'da bak bir daha yapabiliyorlar mı?"
    Romantik tepki: "Beyefendi galiba sırayı görmediniz."
    Modern tepki: "Efendim insanımız eğitimsiz. Halbuki Avrupa'da..."
    Postmodern tepki: "Sırana geç lan ayı!"
    Uzlaşımcı tepki: "Acelesi olmasa öne geçmezdi, üzmeyin garibi..."
    Devrimci tepki: "Altyapı sorunları çözülmeden halkımız sıraya geçmez. Devrim olunca herkes hizaya gelecek."
    Kaderci tepki: "İki dakika fazla beklesek kıyamet mi kopar? Kısmetse hepimizin işi görülür."
    Felsefeci (septik kuşkucu) tepki: "Ön ve arka kavramları görecelidir. O tarafın ön taraf olduğuna kim karar verdi? Öne geçtiğini zanneden, aslında arkaya geçmiş olabilir."
    Kantçı tepki: "Efendim, algılanmayan şeyler yok demektir. Bakmayın o tarafa, adam yok olur."
    Kötümser varoluşçu tepki: "Herkes bir gün ölecek. Onurlu bir şekilde bekleyin. Bir gün o adam da ölecek."
    İyimser varoluşcu tepki: "Sıkmayın canınızı, şu anın tadını çıkarmaya çalışın. Bakın ne güzel hayattasınız ve birileri önünüze geçebiliyor."
    Hümanist tepki: "İnsanlık bir bütündür. Birimiz hepimiz, hepimiz birimiz için. Dolayısıyla birimiz öne geçince, aslında hepimiz öne geçmiş oluyoruz

sıraya Geççç konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gökhan Özen - Ağlamak Sırayla

Gökhan Özen - Ağlamak Sırayla

Sana bana geri dönmez bu rüya Yana yana kölen olmuştum ya Artık ağlamam kapandı bak yaram Ağlamak sıra sırayla Sözlerin yabancı birini hiç aratmıyor Kalbin mi durdu güzelim yoksa bana mı atmıyor Aşk mı gurur mu sende hüküm süren Hiç terkeder mi kalpten seven Aşk heba değilmi? kanun bilirmi? Söyle gider mi kalpten seven.
  2. SaRı SıraLar

SaRı SıraLar

Eski çok eskilerden aklımda kalan bişey var. Öğretmenim derdiki; - mezun olup iş güç sahibi olacaksınız. -aaahhhhhhh nerde ne zaman derdim, o zamanlar gelecekmi acaba diye düşünürdüm. ilkokul sıralarında düşündüğüm; kendi küçük ama kafası herşeye çalışan ben, hayal bile edemiyordum okulun biteceğini. oysa oysa neler vermem hiç değilse bi 10 yıl önceye dönmeye.... çok zorlukta çektim,...
  3. Makyaj Hangi Sırayla Yapılır

Makyaj Hangi Sırayla Yapılır

sırasıyla makyaj makyaj hangi sırayla yapılır yapma sırası sırası sırasıyla nasıl yapılır Hepimiz iyi veya kötü makyaj yapıyoruzdur...Ama kızlar makyajında bir sırası var makyajı adım adım ve doğru sırayla yaparsanız hem vakit kazanır hem de uyumlu bir tene kavuşursunuz. Kaşlarınızla işe başlamalısınız. Aynada yüzünüze baktığınızda gözünüze çarpan, diğerlerinden farklı olan kaşları bir...
  4. Makyaj Hangi Sırayla Yapılmalı

Makyaj Hangi Sırayla Yapılmalı

makyaj nasıl yapılır hangi sırayla yapılır rimel nasıl sürülür makyaj yapma teknikleri ipuçları püf noktaları hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Makyaj yapmak istiyor fakat nasıl yapılacağını bilmiyormusunuz yada daha önce hiç makyaj yapmadınız ilk defa makyaj yapıcaksınız ama makyajı hangi sırayla yapmanız gerektiği ve ya nerden başlamanız gerektiğini bilmiyorsunuz ozaman bu...
  5. Sıradan Sözler

Sıradan Sözler

Sıradan Sözler lazım bana ve kuzenime lütfen bizede yeni sıradan sözleri sunun, gayet sıradan kişilere yazacağız :)

Sayfayı Paylaş