gebe
  1. unıca

unıca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    611
    Ödül Puanları:
    93

SIRIBOM DONER -Fatih m.h.ali nadi ünler bulvarı simge apt no 137 ok bekliyoruz

Konu, 'İş ve Kariyer' kısmında unıca tarafından paylaşıldı.

Gaziantepli hanimlar size hizmet vermekden mutluluk durariz HIZMETLERIMIZ: Yemekli&yemeksiz toplantılar
    Matine
    Kahvaltı
    İftar yemekleri
    gaziantep ve azerbeycan yemekleri
    sicak- soguk yemekler
    doner cesitleri
    ve s.
    detaylı bilgi almak için lutfen bizimle iletişime geçin.

tel: 0546 242 89 01

Ekli Dosyalar:

2. unıca

unıca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    611
    Ödül Puanları:
    93
    salara cesitlerimiz

Ekli Dosyalar:

3. unıca

unıca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    611
    Ödül Puanları:
    93
    siribom

Ekli Dosyalar:

SIRIBOM DONER -Fatih m.h.ali nadi ünler bulvarı simge apt no 137 ok bekliyoruz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nota

Nota

Müzik notası haber, sevinç, uyum, huzur olarak yorumlanır.
  2. Ok

Ok

Düşmana galip gelmeye, bir görev için gönderilen elçiye, bir kimseye yazılan mektuba, Attığı oku hedefe isabet ettirdiğini görmek, çocuk arzu ediyorsa, doğacak çocuğun erkek olmasına; diğerlerini için iştediği şeyin gerçekleşmesine, Elinde ok görmek gücee, mal yahut memuriyete, elinden çıkan okun kırılması, üzerine aldığı işlerde acze düşmeye, Kadının ok görmesi kocasına, Bir kadının kendine...
  3. ün

ün

Rüyada ünlü olmak rüyayı göreni mutlu edecek, umutlandıracak olaylarla karşı karşıya geleceğini işaret eder. Ünlü birini görmek; çevresi geniş, güçlü birinden yardım alacağına yorumlanır. Rüyada ünlü olmak rüyayı göreni mutlu edecek, umutlandıracak olaylarla karşı karşıya geleceğini işaret eder. Ünlü birini görmek; çevresi geniş, güçlü birinden yardım alacağına yorumlanır. Kişi rüyasında...
  4. Bulvar

Bulvar

Kendinizi bulvarda dolaşırken görmek karşı cinsten yeni birisiyle güzel zaman geçireceğiniz anlamındadır. Kendinizi bulvarda dolaşırken görmek karşı cinsten yeni birisiyle güzel zaman geçireceğiniz anlamındadır. Bulvar görmek hayra yorumlanir. Rüyasinda uzun bir bulvarda tek basina yürüdügünü görmek, tesebbüs ede-cegi bir isi basaracagina; bir bulvarda iki arkadasin kol kola yürümesi, eger bir...
  5. bekliyorum

bekliyorum

3.9.2012 tarihinde ikinci asilamami oldum 1.10.2012 de kan tahlilimi bekliyorum duadan unutulmamak dilegiyle..

Sayfayı Paylaş