gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Şirin bir ev dekorasyonu

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Şirin ev dekorasyonu Yaratıcı dekorasyon

Hoş bir ev dekorasyonu . Evin üstüne dizilmiş olan taş dekorları eve tarihi bir hava katmış. Evi sıradanlıktan çıkarmış.Evin bahçesininde yemyeşil olması evin dış görünümünü bütünlemiş.

Şirin bir ev dekorasyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aksesuarlarla doğru bir ev dekorasyonu

Aksesuarlarla doğru bir ev dekorasyonu

Aksesuar kullanmak evimizin şıklığına şıklık katar ama tabi ki doğru aksesuarı doğru yerde kullanmak kaydıyla... Önemli olan, onları belli bir amaca yönelik olarak doğru ve işlevsel kullanmak. Bunun yanı sıra evde var olan ve artık kullanmadığınız çeşitli objeleri, tarzlarını değiştirerek, boyayarak ve farklı amaçlara yönelik olarak kullanabilir, böylece yeni ve farklı aksesuarlar...
  2. Çok hoş bir ev dekorasyonu

Çok hoş bir ev dekorasyonu

Country dekorasyon örneği Ev dekorasyon örnekleri Bu ev çok sıcak. Tam bir kır evi. Country tarzı hakim bu eve. EN çok salonunu beğendim. Buyrun meleklerim country tarzı ev dekorasyonu;
  3. Bembeyaz bir kır evi dekorasyonu

Bembeyaz bir kır evi dekorasyonu

Country tarzı dekorasyon örneği Beyaz ev dekorasyonu Country tarzı ev dekorasyon örneği ile karşınızdayım meleklerim:) Bu bembeyaz kır evi dekorasyonunu çok beğendim. Orman havası alacağım bir kır evi hayalim var zaten. bu evde o hayale tam uydu.
  4. Çok farklı bir ev dekorasyonu

Çok farklı bir ev dekorasyonu

Farkılı ev dekorasyonları İlginç dekorasyon örnekleri bu ilginç dekorasyon örneği farkılık yaratmak amacı ile dekore edilmiş sanırım. Göze kötü gelmesede bence çok farklı geliyor. Özellikle oda kapısındaki farklılığı çok beğendim. Değişik bir ev dekorasyon örneği olmuş.
  5. Şirin ev dekorasyonu

Şirin ev dekorasyonu

Şirin dekoasyon Şömineli dekorasyon Bu şirin oda dekroasyonu şık olmakla beraber rahatta.Aslında bu odaya bakılınca içinde beni andıran herşeyi bulmak mümkün. Örneğin; piyano. Müziğin ve aksesuarların olmazsa olmazı.Bu odayada her zaman olduğu gibi çok yakışmış. Tam bir oda tasarımı meleklerim.

Sayfayı Paylaş