gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Şirin oturma köşesi

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Oturma köşesi dekorasyonu Berjer modeli
    Bu şirin berjer modelini çok beğendim. Tabi bu berjer tek olsaydı pek güzel olacağını sanmıyorum. Önemli olan hepsiyle
    uyumu sağlamak. Turkuaz-beyaz renk uyumu bu oturma köşesine çok yakışmış meleklerim :).

Şirin oturma köşesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Harika bir oturma köşesi bayıldım

Harika bir oturma köşesi bayıldım

Bahçe dekorasyonu Bahçe oturma grubu örneği böyle bir dekoratif oturma grubunda oturup sevdiklerimle sohbet etmeyi çok isterdim meleklerim. Bahçe mobilyalarını bile solda sıfır bırakacak bir tasarım harikası olmuş bence. Ben çok beğendim meleklerim ya siz?
  2. Prenseslere laik oturma köşesi

Prenseslere laik oturma köşesi

Antre dekorasyonu Oturma köşesi dekorasyonu Son zamanlarda gördüğüm en güzel dekorasyon örneği bence meleklerim. Bu oturma köşesi dekorasyonunu genç odasına ya da antre dekorasyonunuza uygulayabilir, bu hoş görünümü sizde elde edebilirsiniz.
  3. bahçe oturma köşesi tam dinlenmelik olmuş

bahçe oturma köşesi tam dinlenmelik olmuş

Bahçe oturma grubu Bahçe oturma köşesi Bahçenizde bahçe mobilyaları ile oturma köşesi dizayn edecekseniz bu örneği incelemelisiniz. Oldukça sade ama hoş dekore edilen bu köşede yapılan sohbetlerin tadına doyum olmayacaktır.
  4. Mufak dekorasyonunuza şıklık katacak oturma köşesi

Mufak dekorasyonunuza şıklık katacak oturma köşesi

Mutfak oturma grubu Mutfak masa örneği Mutfak dekorasyonunuz için şık bir mutfak masası arıyorsanız bu masa size örnek oluşturabilir. Oldukça sade ve şık duruyor.
  5. Bahçede dantellerle süslenmiş oturma köşesi

Bahçede dantellerle süslenmiş oturma köşesi

bahçe oturma alanı bahçe dekorasyonu Bahçe dekorasyonunda canlılık kazandırmak içn bahçe oturma köşesi dekore edilebilir.

Sayfayı Paylaş