Şirin suratlı,sevimli bebeğinize oynarken zarar vermeyecek örgüden oyuncaklar | Melekler Mekanı FORUM - 26 Eylül 2016

Şirin suratlı,sevimli bebeğinize oynarken zarar vermeyecek örgüden oyuncaklar

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Hanımlar,arkadaşlar bebeğinizin ve çocuğunuzun oyun oynarken canını acıtmayacak yumuşacık,sevimli ve şirin örgüden yapılmış oyuncaklar.Örün bir kaçını verin eline istediği gibi onunla debelenip dursun hem canı acımaz hemde içiniz rahat olur.:)

Şirin suratlı,sevimli bebeğinize oynarken zarar vermeyecek örgüden oyuncaklar konusuna benzer içeriklerimiz
  1. şirin sevimli ballı bebek resimleri :)

Şirin ve birbirinden güzel erkek kız bebek resimleri, Evet arkadaşlarım ben resimlerin tamamını google görsellerden alıyorum sonra bana kızmasın google amca neden resimleri aldın diye, napim en fazla resim de kendisinde var ister istemez sevimli bebekleri de oradan araklıyorum.
  2. Bebek Örgü Oyuncaklar

Bebek Örgü Oyuncaklar- Selam kızlar sizden bebeğim için örgü oyuncak modelleri istiyorum yapılışını ve modellerini sunmanız kafi olacaktır, şimdiden tşk ediyorum. Lale...
  3. Bebek Örgü Oyuncakları modelleri

Bebek Örgü Oyuncaklar Bebek Örgü Oyuncakları Bebeğinizin oyuncağını kendiniz mi yapmak istiyor sunuz? O halde size çok şık ve şirin mi şirin örgü bebek oyuncakları modellerini sunuyoruz Melek'ler, hadi buyrun gari:)
  4. Çok Şirin Örgü Oyuncak Modelleri....Meleklerimiz İçin...

Örgü Oyuncak Modelleri Örgü Oyuncaklar Bu şirinmi şirin örgüden oyuncak modellerini sizlerle paylaşmak istedim...İster hediye ister evinizde süs olarak sizler kendinize yapabilirsiniz...Günümüz barbie bebekleri ve plastik oyuncaklarının yanında örgü oyuncakların maalesef ki eski popülerliği kalmadı. Bir zamanlar annelerimizin bizler için ördüğü örgü oyuncak geleneğiniz sizlerde...
  5. Örgüden oyuncak modelleri

Sevgili hanımlar çocuklarınız için güvenle oynayabilecekleri sağlıklı oyuncaklar yapmak istermisiniz?Bildiğiniz gibi günümüzde oyuncak konusunda çeşitlilik çok lakin her bir oyuncak kullanılan malzemelerden ötürü kansorojen madde taşıyor.Organik oyuncak almaya kalksanız oda bir dünya para.Bir maliyet gerektirmeyen tamamen üretimi size ait çok güzel örgüden oyuncaklar yapabilirsiniz.Lazım olan...

Sayfayı Paylaş